nefunkční registrace

Tereza Marešová

Vloženo 2.6.2007 - 23:02
Včera jsem se pokoušela zaregistrovat na equichannel naši stáj jako uživatele (jako já jsem uživatel řetězka). Bohužel na e-mail nedorazilo žádné oznámení o zaregistrování a tudíž nemám ani heslo. Zkusila jsem to znovu, ale kolonky hlásí že už toto jméno někdo má (já před hodinou, že). Založila sjem kvůli tomu tedy další e-mail a pozměnila jméno, ale opět nic nepřišlo. Přihlásit se nemám jak a znovu registraci zkoušet nemohu, vyčerpala bych všechna možná jmééna a nic z toho. Je to chyba na vaší straně?(Jedná se o uživatelské jméno KLINEC)

Dominika Švehlová

Vloženo 3.6.2007 - 10:41
Tak jsem tu našla dvě registrace:klinec * koně Klínec * Tereza Hájková * kone.klinec@gmail.com klineckone * koně-Klínec * Tereza Hájková * klineckone@gmail.com Který mail je správně? Která registrace má být funkční???

Lucie Hladová

Vloženo 3.6.2007 - 11:16
Zdravím...Jestli budete mít zájem zaregistrovat stáj do adresáře subjektů(jestli že tam teda ještě není)a nebudete si vědět rady -či cokoliv jiného okolo této sekce... ozvěte se mi a já vám poradím ;o) e-mail: Lucie.207@seznam.cz Lucka H.

Tereza Marešová

Vloženo 4.6.2007 - 9:32
Prosila bych to první s e-mailem kone.klinec@gmail.com

Dominika Švehlová

Vloženo 4.6.2007 - 12:13
Takže jsem heslo změnila a posílám jeho znění na uvedený mail.

Helena Görnerová

Vloženo 8.6.2007 - 10:09
Měli jsme nějaký globální problém s automatickým zasíláním těchto mailů, zdá se, že helpdesk společnosti Web4ce.cz už jej vyřešil. Tak snad již bude vše fungovat. Omlouváme se. Hel