Neetické.

... ...

Vloženo 19.7.2007 - 7:30
Omlouvám se adminům, ale jeden z příspěvků k tématu "kůň zabil mladou dívku" mi vyrazil dech:No o jednu b*bku míň, děkujme Bohu že sejmula jen sebe a ne někoho opravdu nevinného ve svém okolí. Osobně si myslím, že se jedná o porušení pravidel diskuze, protože z jednoho krátkého článku v okurkové sezóně nemůžeme vyvozovat jednoznačné soudy. Dále se mi zdá, vzhledem k tragédii, která se dotkla určitě mnoha lidí, nechutné se takto vyjadřovat o mrtvém člověku.Podle mého názoru by takové "příspěvky" měly být mazány.

Marcela Kocourková

Vloženo 19.7.2007 - 12:38
Naprosto souhlasím, stačí že o tom "informují" noviny. Navíc nechápu jaká se má k takovému článku rozvíjet diskuze. Jednoznačně nekomentovat.

Helena Görnerová

Vloženo 19.7.2007 - 19:09
Jako matka velmi dobře chápu emoce, které s člověkem při čtení takové zprávy cloumají. A jako blíženka chápu, že emoce někdy vystřelí na povrch i v tu nejméně vhodnou dobu. Každý máme něco a nakonec zde uložený text navěky vypovídá jen a pouze o svém pisateli. Ta debata se vyčerpala, takže pevně věřím, že se vrátí normální, lidské chování a empatie i mezi nás. Mazat něco ex-post x hodin už by zde nemělo cenu. Hela