Nápady pro Equichannel-inzerce

Nessy

Vloženo 18.2.2005 - 20:49
Na sousedním fóru se mluví o tom,jak předejít zbytečným výletům a telefonováním.Padl návrh o dotazníku při podávání inzerce na prodej koně,která by přiměla inzerujícího zadat údaje,o které je nejběžnějí zájem,ač to nenutí psát pravdu,bylo by to pro kupce přehlednější a každý by si lépe našel to,co hledá.Navrhuji aby se vyplňovalo jméno koně,oba rodiče a pokud možno i původ matky,výkonnost koně a č.licence(pokud jde o sportovního koně),výkonnost rodičů,plemeno,výšku nejlépe hůlkovou,základní charakter.,součastné využití koně,součastný zdravotní stav,CENU,pokudmožno i ustájení,nebo alespoň oblast.

Petra Kotíková

Vloženo 19.2.2005 - 19:44
Nedávno jsem narazila na německé inzertní stránky. Mají tam tento kolonkový systém http://www.pferdezeitung.com/. Berte to jen jako příklad, ale docela si mi to líbí. Udělat kolonky jako vodítko je podle mě taky hodně dobré. Inzeráty typu prodám 5l valacha s dobrým původem. cena dohodou....Napadá mě tolik otázek, které se většinou ukáží jako zbytečné.

Helena Görnerová

Vloženo 20.2.2005 - 17:38
Němčina mi nic neříká, takže je to pro mě jen nepřehledná stránka :-( Nicméně kolonkový systém máme do nové verze připravený delší dobu, někteří z vás ho již otestovali a bude se na základě toho ještě upravovat.

Nessy

Vloženo 24.2.2005 - 19:32
Ještě mě napadlo udělat něco jako obnovování inzerátu kliknutím,aby se nemusel pořát inz.opisovat pokud ho inzerent chce umístit znovu nahoru k nejnovějším,taky by pak nebylo tolik mazání...

Svatava Punčochářová

Vloženo 8.3.2005 - 23:40
Taky něco přihodím: ve vyhledávání přidat kolonku 1 den (a možná ještě tři dny) staré inzeráty. Pokud se tam dívám denně, častěji, nepotřebuji inzeráty staré třeba 4-7 dní, a když mi jde připojení pomalu, zahltí mi to komp na několik minut, než se mi to kvantum inzerátů za týden stáhne:-(

Helena Görnerová

Vloženo 8.3.2005 - 23:44
Vyhledávání bude stavěné úplně jinak a povede napříč celým webem, tedy i inzercí (dle toho, jak budete zrovn achtít ;) Takže to nebudeme strukturovat na den nebo tři, ale úplně jinak. Beru si k srdci, pochopila jsem. (Musím reagovat rychle, mám vypůjčený modem a spolehlivost tak 10% :-((( ...)