Mr. Artuš

Bohumil Kočovský

Vloženo 1.4.2008 - 20:17
Tak jsem si s údivem přečetl jezdectví, kde Artuš zasvěceně odsuzuje rolování koní a na podporu svých názorů cituje výňatky diskuzí na EQCH. Copak ten člověk nečetl vědeckou práci japonského doktora Jamašity Uko Ješity ??? Vždyť snad je překlad již na světě, dle posledních informací.

Milan Krejsa

Vloženo 1.4.2008 - 20:33
Ono nejen to. I popsané zázračné kapičky, kdy na koně nejdou mouchy je super. A že jich je v zimě mraky!!Na druhou stranu čím bys to chtěl zaplnit? Nepopsané stránky by vypadali dost blbě.

Helena Görnerová

Vloženo 3.4.2008 - 7:55
Odkazuji současné i budoucí čtenáře tématu na související diskuzi http://www.equichannel.cz/diskuze/ukaz1243192?1207201419.

simona Pivoňková

Vloženo 3.4.2008 - 21:14
Dnes jsem si pečlivě prohlédla Jezdectví a dvousrana s horkým tématem nemá nic společného s TS, ten byl jako konzultant k článku, který je na dalších stranách, jehož není autorem. JInak horké téma rolkur autora v podstatě nemá, jsou tam vypsány názory odborníků - paní Vašáryové, paní Švehlové, pana Záliše a tuším ještě někoho, u názorů z fóra není vůbec uvedeno kdo je jejich autorem, takže je schopen je identifikovat jen ten, kdo chodí na zdejší diskuzi a pamatuje si kdo co napsal. Rozhodně to ze strany Jezdecví není v pořádku vytrhávat z kontextu jednotlivosti a navíc bez vědomí majitele diskuzního fóra či přispěvatele - každý máme medailonek s kontaktem a jménem, ale to už ani vzdáleně nesouvisí s TS. Takže kritika by spíš měla být směrována na redakci Jezdecví.