mazani a upravovani prispevku

Jaroslav Křepinský

Vloženo 30.11.2005 - 8:18
Toto je docela rozumný nápad, který bych chtěl podpořit.

Helena Görnerová

Vloženo 30.11.2005 - 10:46
To není rozumný nápad. Představte si, že byste reagovali na příspěvek, pisatel si to pak rozmyslel a zpětně mazal.. Nebo na něco zareagujete, pisatel si uvědomí, že napsal hloupost a změní text svého příspěvku, takže jako blbec budete vypadat vy. Ne, to nebude možné. Daleko rozumější se mi jeví vložit před odesláním ještě kontrolu příspěvku (jako u diskuzí pod článkem) a přes toto dvojí potvrzení odesílat. Toto mám zahrnuté v požadavcích na nový sysém. Když sem někomu něco stejného uteče dvakrát, obvykle to smažu a když ne, tak se prostě stalo. Nejde o život ;)

Jaroslav Křepinský

Vloženo 30.11.2005 - 11:02
Nojo, zase máš pravdu. :-))

Helena Görnerová

Vloženo 30.11.2005 - 12:09
Což je tedy ale zase trapné .. :o)))))))))

Sarka Vlckova

Vloženo 30.11.2005 - 16:37
Heleno, zkusim trochu polemizovat, snad to nebude moc proti srsti. :-) Pripadne proti zamyslene koncepci funkcnosti diskusniho fora. Mne ten pozadavek prijde rozumny (v podstate jsem predpokladala, ze to bude jedna z dalsich chystanych uzivatelskych moznosti - vedle jiz dostupne akce Odpovedet). Zrovna tak ale rozumim tvemu argumentu. Sama za sebe musim rict, ze dvoji potvrzovani prispevku mi sice prijde bezpecne, ale otravujici. Takze proc neumoznit mazat prispevky, jejichz jsem autorem, na ktere dosud nikdo nezareagoval ? Samozrejme by si tato moznost vyzadala resit i realnou situaci, ze nekdo zacne psat odpoved na muj prispevek o chvili driv nez se ja rozhodnu jej smazat. Je to troufaly navrh ? Sarka

Helena Görnerová

Vloženo 30.11.2005 - 21:16
Z programového hlediska ano, vyžaduje právě zamčení příspěvku v okamžiku, kdy zmáčkneš "odpovědět". Myslím ale, že vložená investice by dalece převýšila efekt té úpravy systému (od začátku neplánované a proto přepsat vše úplně jinak). Ještě jsem to konzultovala s provozovateli jiých diskuzí (Lupa, Root ad.) a nikdo to nedělá právě pro důvody, co napadly mě. Navíc opravdu není logické nechat měnit v diskuzi příspěvek, který už prostě byl jednou zapsán. Nabourává to tak nějak důvěru v obsah celé diskuze. Mazat vlastní příspěvky budete moci v odkazech, subjektech ad., mazat své příspěvky mohou autoři článků a novinek. Ještě to proberem, Šárko, ale opravdu si spíš myslím, že vdiskuzích to nebude.

Sarka Vlckova

Vloženo 1.12.2005 - 9:10
Ja si rikala, ze by to usnadnilo praci i vam (vzhledem k tomu, ze diskuse je moderovana a musite se probirat celou horou novych prispevku + inzerce, atp.), ze by toto mazani bylo na ukor casu uzivatele, ale jestlize koncepce programu je postavena jinak a zasah by vyzadoval ne doplneni, ale prepracovani, tak to vazne nema smysl. Leda snad az v dobe, kdy budete houpat nohama a nebudete mit co delat, bude-li to nekdy. :-)) A ten argument tykajici se duvery v diskusi mi take prijde padny. Fajn, diky za vysvetleni. :-)