Listování

Gabriela Sedláčková

Vloženo 12.7.2010 - 19:58
Nevím, zda to tu už někdo nadhodil, ale dost mi nevyhovuje systém, kdy musím vždy odrolovat celou stránku, abych si mohla na samém konci odkliknout vybranou stranu s příspěvky u jednotlivých témat. Nemohlo by se stránkování vložit i do horního záhlaví?

Helena Görnerová

Vloženo 13.7.2010 - 0:31
Reakce na 1367133: Gabčo, abych to správně pochopila - ty tu stránku nečteš? Nebo proč ji jen přejedeš a "musíš" dolů? Bavíme se o čem, diskuzi? Inzerci? Seznamu článků? V každém je stejný systém, ale třeba v diskuzi se dá jít rovnou na poslední příspěvek.. Popiš mi to prosím. Technicky to samozřejmě problém není, ale nechceme momentálně zbytečně odsouvat obsah dolů další řádkou. Jak přesně to myslíš? Děkuju.

Gabriela Sedláčková

Vloženo 15.7.2010 - 2:17
Chodím na diskuzi. Příklad - nějaké téma bude probíhat třeba měsíc. Nechce se mi každý den listovat od první stránky, ale zas nechci otvírat zrovna poslední příspěvek, když jsem nečetla předchozí dvě stránky, které v době mé nepřítomnosti přibyly. Takže tápu, kde jsem asi tak mohla skončit a roluji podle datumu (nebo namátkou tipuju, na které stránce jsem skončila a které přibyly.) Je to docela otravné. Ve starém ECH se mi líbil systém, kdy jsem otevřela diskuzi, najela na téma a nepřečtené příspěvky byly hned jasné, protože byly barevně odlišené. Přesně jsem věděla, kam jsem předchozí den dočetla a kde mám pokračovat. Další maličkost - když jsem před lety navrhovala číslování příspěvků - myslela jsem, že u každého příspěvku bude číslo viditelné a tím bude také na první pohled jasné, kdo na co reaguje. Takhle sice je v reakci číselný kód, ale procházet předchozí příspěvky a čekat, až se u každého jeho kódování zobrazí a který je ten pravý - to zdržuje natolik, že to nikdo nepoužívá a spíše odhaduje, na co se navazuje. Nebo lépe - přímo reagující vypisuje, komu to patří.I když - teď to zkouším, už se to asi nezobrazuje vůbec. A nebo je tam nějaký fígl, který jsem zatím neodhalila :-)

Zuzana Karásková

Vloženo 1.2.2011 - 16:26
Dobrý den, jsem dlouholetá, docela náruživá čtenářka Equichannelu. Zvykla jsem si na nový vzhled celkem v pohodě (tý jo, ono už je to asi dost dlouho, co jede tento "nový" Equi :-) jak ten čas letí). Ale měla bych menší dotaz nebo spíš připomínku. Několikrát denně lezu na diskuzi, jestli třeba není nějáký nový zajímavý příspěvek, ale pokud je nějáké téma už rozjeté a má několik stránek, tak vždycky musím srolovat až na dno a pak teprve listovat. Nepřemýšleli jste o tom, že by okýnka s jednotlivými listy byla i nahoře? Když už vím, že téma má minimálně 5 stránek, tak pořád rolovat stránky až dolů je zdlouhavé. Nebo jsem možná až takový internetový analfabet, že nějáké zjednodušení už existuje a já jsem ho jen nenašla...

Bára B

Vloženo 1.2.2011 - 16:43
Ahoj, když klikneš na modrý text (prolink) např. Veterinární diskuze > "Téma: Koně s artrozou" nebo v další úrovni jen "Zobrazit příspěvek" jsi na posledním příspěvku. Každopádně bych taky byla pro listování nahoře, ale určo bude ;-)

Helena Görnerová

Vloženo 1.2.2011 - 22:03
Reakce na 1391515: Jj, omlouvám se, teď jsem řešila dosti vážné jiné věci a na tohle zapomněla. Samozřejmě pohoním dodavatele, Omlouvám se, fakt. Mám hlavu v pejru.

Gabriela Sedláčková

Vloženo 1.2.2011 - 22:50
Já to taky loni navrhovala, jsem ráda, že to chceš zrealizovat. A nehoň se, zas tak akutní to není - za vředy to nestojí :) My v poho počkáme :)

Zuzana Karásková

Vloženo 2.2.2011 - 8:13
No jasněěě, je to jen prkotina :-) To počká, hlavně klid. A děkuju, že nad tím vůbec na Equi přemýšlíte.