Kontakt na ing. Jitku Bartošovou

Markéta Doležalová

Vloženo 23.11.2011 - 16:18
Zdravím, obracím se raději zde a prosím- máte někdo a jste ochoten poskytnout telefonický- mobilní kontakt na ing. Bartošovou (etoložku, aby nedošlo k mýlce)? Majitel naší stáje by s ní rád něco prokonzultoval a já jsem našla pouze číslo na pevnou linku, které samozřejmě použijeme, pokud to nebude možné jinak, ale za číslo na mobilní telefon bych byla radši. Tuším, že ho nebudete chtít veřejně vyvěšovat, tak jestli můžu poprosit na mail mela.anima@seznam.cz ? Děkuji mnohokrát.

St. Vrchotova

Vloženo 26.11.2011 - 4:16
kure.napipi: Zdravím, obracím se raději zde a prosím- máte někdo a jste ochoten poskytnout telefonický- mobilní kontakt na ing. Bartošovou (etoložku, aby nedošlo k mýlce)? Majitel naší stáje by s ní rád něco prokonzultoval a já jsem našla pouze číslo na pevnou linku, které samozřejmě použijeme, pokud to nebude možné jinak, ale za číslo na mobilní telefon bych byla radši. Tuším, že ho nebudete chtít veřejně vyvěšovat, tak jestli můžu poprosit na mail mela.anima@seznam.cz ? Děkuji mnohokrát.
To je skvělé, já chci reagovat, ale načítání trvalo přes veškerou mou večerní hygienu, odličování, a tak...¨cca 10 MINUT MINIMÁLnĚ, JIné oblasti EQCH se mi tak dlouho nenačítají, vlastně jdu spát, takže příspěvek nebude, stejně jste asi o nIc nepřišli, kromě toho, že to v jakémkoli prohlžeči trvÁ dlouho. Kdo si počká, ten se dočká, ostatní se musí spokojit se svérázným druhem cenzury....

Aneta Landsmannová

Vloženo 26.11.2011 - 15:01
Reakce na 1424525: :-D Neuvěřitelné...