Kde je chyba ??

Aleš Baudis

Vloženo 23.4.2008 - 22:06
Zdravím, poslední dobou se mi v textu objevují nečeské znaky, nevím jestli jde jen o moje nastavení nebo je chyba tady na servru. Pokud je chyba na mé straně, prosím o radu jak jí odstranit. Díky Aleš

Helena Görnerová

Vloženo 24.4.2008 - 8:12
Bohužel to tedy opravdu netuším a protože nesedím u vás, tak nevidím, CO je to za chybu. Pošlete screenshot.

martina vaněčková

Vloženo 25.4.2008 - 21:14
Taky to tak mám.Dělaj mi to jen stránky equichanelu.co s tim?

Jana Bílková

Vloženo 17.6.2008 - 15:12
Momentálně také přemítám nad jednou chybou. Dnes mi v Galeonu nejede dobře Equichannel, ale třeba ve Firefoxu si v klidu píšu tento text.Chyba se projevuje tak, že: úvodní stránka se zobrazí normálně. Při snaze dostat se dál - třeba "diskuze" - naběhne "okolí" - lišta nahoře a vlevo, ale "obsah" už tam není. Po přihlášení se chová stejně, "lišta" funguje, ale dál se nedostanu. Podobně se to chová i při snaze rozkliknout článek - místo žádaného textu zmizí veškerý text z pole, kam se kliklo. Jiné stránky mi v Galeonu neblbnou, jen dnes ten Equichannel...

Helena Görnerová

Vloženo 17.6.2008 - 15:42
Ntuším bohužel, Pegasko :-( Nikdo další žádnou chybu nehlásí a mě se jeví web od rána OK. Občas, když nenaběhne korektně kódování, dám prostě refresh přes CTRL F5 a je vše v pořádku, to se stává, to asi nepořešíme.Jinak já mám zkušenost, že mi dost často takhle nepředvídatelně blbne Firefox a je třeba ho čas od času přeinstalovat (což zas neodpovídá tvému problému). Tak bohužel vážně netuším, kde hledat. Kdyby se to mělo nějak mohutně opakovat, prosím do mailu a pořádný popis, vč. url a screenshotů, ať to mohu předat na helpdesk. Díky moc, Hel(Hele, že by ti ten obsah sjížděl dolů a tím ti "zmizel", to jsi kontrolovala, že? Není to ten případ..?

Jana Bílková

Vloženo 18.6.2008 - 9:06
Jé, díky, fakt to sjelo až dolů a já to až dolů nestáhla :) Sice nevím, proč to najednou dělá takto, ale aspoň se k informacím dostanu :)

Andrea Vaňková

Vloženo 18.6.2008 - 15:30
Mám stejný problém jako Aleš už delší dobu.Ntuším bohužel, Pegasko :-( Nikdo další žádnou chybu nehlásí a mì se jeví web od rána OK. Obèas, když nenabìhne korektnì kódování, dám prostì refresh pøes CTRL F5 a je vše v poøádku, to se stává, to asi nepoøešíme.Jinak já mám zkušenost, že mi dost èasto takhle nepøedvídatelnì blbne Firefox a je tøeba ho èas od èasu pøeinstalovat (což zas neodpovídá tvému problému). Tak bohužel vážnì netuším, kde hledat. Kdyby se to mìlo nìjak mohutnì opakovat, prosím do mailu a poøádný popis, vè. url a screenshotù, a to mohu pøedat na helpdesk. Díky moc, Hel(Hele, že by ti ten obsah sjíždìl dolù a tím ti "zmizel", to jsi kontrolovala, že? Není to ten pøípad..?

Andrea Vaňková

Vloženo 18.6.2008 - 15:30
Snad to tam budete taky vidět, nepíše to správně písmena.

Helena Görnerová

Vloženo 18.6.2008 - 15:33
Chápu, samozřejmě to předám na helpdesk a budeme to sledovat. Hloupé je, že takové chyby, pokud není přímo nějaký zádrhel v kódu webu, se hledají blbě. Zvlášť když je z 11.000 čtenářů hlásí 5 lidí :-(

Pavel Cox

Vloženo 19.6.2008 - 0:40
Ať píšou datum a čas (aspoň přibližnej) kdy se to stalo, OS, prohlížeč, vč. verze, případně jestli mají ještě něco puštěného k tomu. Mě češtinu na MDA boural Qip. Pak se dá vysledovat co mají ti postižení společného. Třeba si nainstalovali novou verzi prohližeče, kde je jiné nastavení atd...

Andrea Vaňková

Vloženo 19.6.2008 - 14:49
Mě to dělá pořád a mám tu klasický internet, žádnou novou verzi, tu mám doma na noťasovi a tam mi to chodí normálně a nemám tu u toho otevřeného nic dalšího, kromě našeho účetnictví a outlooku.

Marie Vargová

Vloženo 19.6.2008 - 15:36
Mě to taky někdy dělává - pak překliknu na každou stránku v zobrazi - kódování - středoevropské jazyky a zobrazuje se to normálně, bohužel s další stránku pak musím dělat totéž. Ale poslední dobou mi to jde v pohodě od začátku. Teď mám poslední verzi exploreru - předtím jsem měla tu z dvd windowsáckého - možná to bylo tím.

Pavel Cox

Vloženo 19.6.2008 - 16:22
Andy: Prohlížeč? Verze? Operační systém? Verze?Mav - předpokládám, že se jedná o IExplorer 7.0? Aspoň to si myslím je aktuální verze, Windows?Jo, je to duchařina tydle počítače. :o)Ale pokud se máme k něčemu dobrat, tak je třeba znít více. Z tohodle admini nic nevytuší. Někdy to může být nevhodné nastavení po nějaké aktualizaci, ale píšete, že se nic nezměnilo v poslední době. Zkoušeli jste jiný prohlížeč na tom PC?

Marie Vargová

Vloženo 19.6.2008 - 20:53
Mě to teď zrovna funguje - windows xp znova nainstalovaný - zakázány aktualizace, protože jedna z nich nám shodí celý systém, a explorer poslední verze - a zatím ok -ťuk ťuk ťuk :-)

Naďa Brychtová

Vloženo 20.6.2008 - 12:18
Já mám na počítači Explorer 7 a dělá mi to pořád. Vždycky na první otevření musím dát F5 a pak prohlížení dalších stránek Equichannelu už je v pořádku. Pěkně mě to otravuje. Equichannel je jediný, s kterým mám tyto problémy /mám pocit, že to bylo i když jsem měla Explorer 6/, žádné jiné stránky mi to nedělají.

Andrea Vaňková

Vloženo 25.6.2008 - 14:34
Já jsem trochu antitalent na tohle, takže netuším co tu v práci máme nastavenýho za internet explorer :-(