kalendář akcí- úprava?

Petra Beránková

Vloženo 12.3.2009 - 13:38
dobrý den, dnes jsem vložila do kalendáře akcí info o hobby závodech, které jsme měli pořádat 18.4, teď jsem se dozvěděla že ten samý den se přes naší vesnici jede Ralley šumava, tak jsme se rozhodli závody přesunout na neděli 19.4.V kalendáři akcí se mi nedaří změnit datum, vlastně se vůbec nemůžu dostat k možnosti jak tam cokoliv upravit nebo smazat. Poradíte co s tím? děkuji

Helena Görnerová

Vloženo 12.3.2009 - 14:54
Bohužel, akce si nemůžete sami upravovat. Pošlete nám na info@ URL té akce a my se postaráme.

simona Pivoňková

Vloženo 28.3.2009 - 13:44
Je nějaký závažný důvod, proč si nemohou organizátoři akcí doplňovat informace do kalendáře akcí ? A ještě mám jeden dotaz - pokud se na akci něco změní - datum, místo, náplň - málokdo, kdo si už akci prohlédl tam půjde znovu, aby zkonztroloval, zda se niíc nezmenilo - jaký je mechanismus oznámení změny aby se to uživatelé skutečně dozvěděli ? stalo se mi to nyní, kdy jsme uzměnili místo přednášek, dala jsem to jako téma do diskuze, ač to asi není téma k diskutování, ale je tam daleko větší pravděpodobnost, že to zájemci najdou. Téma bylo s vysvětlením přesunuto - resp. odstraněno, což v rámci vysvětlení chápu, ale zbývá stále otázka jak to dát smysluplně vědět těm, kteří se na akci chystají a změnu v kalendáři nezaznemanají? Opravdu by nešlo nechat v diskuzi upozornění na to, že se něco děje jinak. SIce to nemá archivační hodnotu, ale přínosem pro čtenáře to je, podstatné to také je a nakonec ty přednášky jsou dělány právě pro ty, kteří se v diskuzích ptají a pátrají.

Helena Görnerová

Vloženo 28.3.2009 - 14:51
Důvod je ten, že při plánování nového systému došlo k informačnímu šumu (jinak si to neumím vysvětlit) a systém je postaven tak, že to údajně nelze dodělat. Neptej se mě na podrobnosti, já tomu dodnes nevěřím. Každopádně pokud je mi známo, každému na požádání akci změníme a snad nám to netrvá ani tak dlouho :-( Při denním návalu cca 500 mailů jen v mé schránce je div, že to netrvá dva měsíce.. EQCH už děláme ve třech, ale musíme se také uživit, víc nás teď neutáhneme.Mechanismus oznámení změny nemá dosud EQCH žádný nikde, to sis asi všimla. Že ti jde o změnu tvé akce také vím, ano, opravdu nelze nechávat oznamy o akcích v diskuzích. Každá věc zde má své místo, vyjímky platí pro majitele či redaktory. Přeci jsme ti nabídli, že specielně tobě dáme tento oznam na titulní stránku. Už je připravený, vyjde (pro nedostatek místa) v pátek. Meg. proč pořád dokola... Nejde to. Povolíme to tobě, budou to chtít další (a sežerou nás ti, kterým to mažeme, aniž by sis třeba všimla.. Petza např. by mohl vyprávět..)Každopádně jak už jsme zde zmínili opakovaně, stavíme nový redakční systém. Bude-li všechno v pohodě, spustíme jej v květnu (tedy za měsíc). A vás určitě všechny potěší, že bude nejen odstraněna chyba, kdy si nemůžete editovat vlastní záznam, ale protože kupodivu umíme číst vaše písmenka, tak bude možné si zaškrtnout na různých místech webu sledování změn pomocí RSS čtečky (které já se tolik bránila :o)). Co se týče kalendáře akcí, určitě v další fázi vývoje toho systému vymyslíme i něco šikovného tam.Jinak já když někam jedu na akci, tak si těsně před ní alespoň ověřuju webovky pořadatele, zda se něco nezměnilo. A pokud jsem tam už zaregistrovaná, samozřejmě mi pořadatel posílá sms, nebo alespoň e-mail, že je změna. To určitě nemá za pořadatele suplovat cizí web ;o)

simona Pivoňková

Vloženo 28.3.2009 - 18:32
Meg pořád dokola ? Prostě se vyskytla možnost udělat přednášky na dostupnějším místě pro lidi, Ti co se přihlásili se to samozřejmě dozvědí, každý v přihlášce uúdaje na sebe, ale jsou tací, co jsou pro ně Kochánky "nedostupné" a Praha přijatelnější - ti už se na akci v kalendáři nebudou vracet, aby zjistili, zda se něco neudálo ku jejich prospěchu, takže pouhá změna v záznamu není úplně to pravé. Nejde jen o mě, může se to stát komukoli - viz Petra a její akce. Ano osobně budu vděčná za oznam na titulce, já ty přednášky nedělám pro své uspokojení, dělám je pro lidi z Equi, dělám je na ta témata, která jsem si vyhodnotila jako "žhavá" a nejsou pro mne zdrojem příjmů - živím se jinak. NIcméně by mne mrzelo, kdyby akce šla v niveč, přece jen je s tím dost práce, ač se to možná nezdá. Chápu, že každá věc tu má své místo, jistě bych i našla způsob jak formulovat svůj oznam tak, aby mohl v diskuzi zůstat, přesto jsem to neudělala i když mám pocit, že právě diskuze ač asi není hlavním smyslem webu je nejnavštěvovanější a spolu s inzercí nejpopulárnější. Takže se těším na novou verzi se všemi vylepšeními. Nejde mi o sebeprosazení na úkor někoho jiného, nejde mi o to mít nějaká privilegia, jde mi o to, aby se informace dostala k lidem, kterým patří cestou, kterou oni najdou.Helčo, není potřeba každý můj dotaz vnímat jako kontraverzní jen proto, že je ode mne. Není to tak.

Helena Görnerová

Vloženo 28.3.2009 - 20:22
"Meg stále dokola" znamená jen to, že to neřešíme spolu poprvé. Není to poprvé, cos to dala do diskuze a co jsme ti to vysvětlovaly - víc nic v tom nehledej. Já záslužnost tvého počínání přeci nesnižuji a naopak jsem ráda, že to děláš! (Jinak bych ti titulku ani inzerci zdarma minule nenabízela!) Takže ne tak osobně jako útok, prosím. Přestaň mě podezírat z osobní zášti - není tu. Právě že já to nevnímala zle, protože od tebe, ale zbytečně, protože opět musím dokola opakovat totéž.. Prostě diskuze je diskuze. Oznamy patří na titulku. Věř mi, že jde jen o logiku věci.