Je to reálné? Pro Admin..

Eva Rothbauerova

Vloženo 22.4.2009 - 12:21
Možná je to mimo mísu, možná už to někoho napadlo, ale říkám si..když jsme sháněli auto, prošla jsem si TipCars aneb veřejný registr, kde se podle značky vozu, ceny atd. dalo vyhledat auto, které člověka zajímalo a zjistit, kdo ho prodává a kam se na něj mohu zajet podívat.Byl by takový registr možný pro prodej koní? Majitelé by zaregistrovali např. údaje o věku, pohlaví, výkonnosti, ceně, zdravotním stavu, místě, kde se prodávaný kůn nachází,a samozřejmě by nechyběly kontakty a zájemce o koupi koně by podle zadání určitých kriterií získal okamžitý přehled nabízených koní..Možná je to utopie, zkrátka mě to jen napadlo při dnešních možnostech internetu..šlo by to? :-DUcho

Zuzana Miličková

Vloženo 22.4.2009 - 12:51
Tento prispevok patri myslim do Diskuse o equichennelu :)

Dominika Švehlová

Vloženo 22.4.2009 - 14:39
Asi tomu zcela nerozumím, ale tyhle parametry přece splňuje celá řada inzertních koňských serverů, ne? Zde na Equi se to bude brzo měnit k lepšímu, ale i tak se nechá vyjet přehled prodávaných koní podle určitých vybraných kritérií... Nemluvě třeba o Equimarketu, Bazos apod., kteří to mají mnohem promakanější.

Eva Rothbauerova

Vloženo 24.4.2009 - 12:51
Možná že jo ale pořád musí člověk prohledávat několik serverů měla jsem na mysli jednu kompletní databázi.. no to je fuk jen mě to napadlo:-)

Tereza

Vloženo 4.6.2009 - 14:34