Jak zjistim cislo fotky v soutezi?

wes wes

Vloženo 11.9.2007 - 22:42
mno poslala sem fotku pres formular, ale jak zjistim jeji cislo??

Hanka Šmerdová

Vloženo 12.9.2007 - 9:01
Az bude zverejnena anketa hlasovani pro lidi...

Helena Görnerová

Vloženo 12.9.2007 - 9:15
Díky, hani.Wes, nač to číslo potřebuješ? Je to nějak urgentní? :o)

wes wes

Vloženo 12.9.2007 - 9:20
urgentni to urco neni, ale jak je potom hodnoceni poroty a dole sou nezverejneny fotky a jenom k nim komentare, tak sem nevedela jak zjistim kterej patri k my fotce ;)

Helena Görnerová

Vloženo 12.9.2007 - 9:49
Aha, to je něco jiného. Tak v tom samém článku nahoře, jak je ten text (co jsi určitě četla ;o)) je odkaz na galerii fotek daného kola. Tak tam.

wes wes

Vloženo 13.10.2007 - 21:45
jeste jeden dotaz - kdy se uverejni dalsi kolo fotek souteze? nebo sem zase nekde prehlidla link? :)

Helena Görnerová

Vloženo 17.10.2007 - 16:25
S hrůzou sleduji nemenšící se zpoždění, ale opět, jako vždy, čekáme na hodnocení Jirky Zacha, který je neustále někde po výstavách a focení. urguji několikrát týdně, někdy i několikrát denně, horou nepohnu :-(

katka simková

Vloženo 29.10.2007 - 15:37
Pokud to závisí pouze na jednom člověku, tak proč za něj nenajdete náhradu? Teď to vypadá, že soutěž absolutně nefunguje, i vkládání fotek je už zastavené nebo co se děje? Chtěla jsem vložit fotku do 8kola, které má být ukončeno 10.11. a místo toho tam stále "visí" kolo sedmé. To už skončilo před měsícem. O vyhodnocování fotek už raději ani nemluvím, rozjeďte prosím konečně zase soutěž, takový super server a sponzorové a takhle si kazit renomé :-(

Helena Görnerová

Vloženo 29.10.2007 - 16:01
Už jsem vám odpovídala v článku. Nic není zastavené, je tam napsáno - i zde - že systém vše pobírá. Čili do 10. vždy vložíte jedno foto do aktuálního kola a pak si počkáte na kolo další.Žádné 7. kolo tam nevisí. Jsou tam vypsány termíny OD 7. do posledního kola, abyste je měli rychle po ruce. Špatně jste si to vyložila.A mohu vás ubezpečit, že není týden, abych netelefonovala a nehonila hodnocení, specielně JZ. Je to velmi náročné a budu to muset nějak rozlousknout, ale nemohu bez hovoru s ním. A to je velmi těžké, když nebere telefon, neodpovídá na maily. Tak to je.

katka simková

Vloženo 29.10.2007 - 19:55
Díky za rychlou odpověď, ale velkým tlustým písmem je tam nápsáno Vložit fotografii do 7. kola soutěže....pod tím již jsou kolonky pro adresu, atd.Takže takhle to tam bude viset až do prosince a nemáme si toho všímat??? Docela chaotické, na to že banner se soutěží visí na úvodní stránce a láká k nahlédnutí. Pak na mne "hukne" to sedmé kolo, přitom už tam dle termínů uvedených výše má být osmé kolo...Názor na rychlost hodnocení jsem již psala...nikdo není nenahraditelný.

Helena Görnerová

Vloženo 30.10.2007 - 8:34
OK. Uvítám vaši konkrétní pomoc v soutěži. Sežeňte - nejlépe hned - renomovaného fotografa a zajistěte, aby měl čas. Zpracovávat bude ještě 5 kol, cca 1.500 snímků, má na to 2 měsíce, pohoda. Výsledky teď po něm budu chtít každý 2. týden. A prosím vás, hlavně zajistěte, aby neonemocněl, jako se to stalo JZ (tím vznikl celý skluz) a ať se vám zaručí, že opravdu za žádných okolností nezdrží hodnocení. Honorované to není, termíny musí držet. Díky moc. Jinak s Jirkou Zachem už je od večera vyřešeno, naši dohodu zpracuji, vyvěsím.Na titulce visí "Fotosoutěž - vložte foto ZDE." - žádné číslo kola tam nevisí.To "Vložit fotografii do 7. kola soutěže" u formuláře už nevnímám, jak článek znám, bohužel se generuje databáze z nějakých daných identifikátorů a já to nezměním (není to text, abyste mi rozuměla, nemohu do něj technicky vniknout). Napíši programátorce soutěže, Hance, aby to odmázla. Díky za upozornění. Řiďte se i nadále, stejně jako všichni ostatní, kdo stále vkládají, termíny, prosím. Ty jsou jasné, dané, neměnné.Považuji téma tedy za uzavřené.