JAK KONTAKTOVAT ADMINA?

Pavlína Vandová

Vloženo 18.10.2008 - 10:19
Ahoj, mám dotaz, žádala jsem tu o radu jestli někdo neví o možnosti ježdění na starším koníkovi v okolí Brna, když to dám do inzerce tak se mi může ozvat možná majitel takového koně, tady na diskuzích jsem doufala v něčí typ nebo radu kam se třeba obrátit nebo kdo ví o nějakém takovém starším koníkovi, ale nemohu ten můj dotaz najít, takže buď došlo k nějaké chybě, nebo mi to ADMINI smazali:( Nevíte prosím někdo jak je kontaktovat? Moc mi na tom záleží a na inzerci nemám šanci, potřebuju spíš typy.

simona Pivoňková

Vloženo 18.10.2008 - 10:40
admina snadno zkontaktuješ třeba v sekci "o equichannelu", kam patří i tenhle tvůj dotaz. POkud to vyznělo jako inzerát, asi to buď přehodili do inzerce nebo smázli. Pokud chceš vyvolat doskuzi na téma, musíš to tak formulovat - ne jako inzerát, ale jako diskuzní příspěvek. Případně je tu sekce hlůedáme se, takže zkus tam, jestli někdo nemá typ na to, co hledáš.... ještě mě napadá jestli by nebylo lepší zajít do nějaké stáje v okolí Brna, koňáci se mezi sebou v okolí znajaí a možná by měli konkrétní tip.

Pavlína Vandová

Vloženo 18.10.2008 - 10:52
Díky za radu, no já jsem mezi koňákama v Brně už dlouho:) a moje ségra jezdí parkury a taky zná spoustu lidí, potřebuju právě rozhodit sítě jestli někdo o něčem neví, protože ti co znám mají koně do sportu, starý koně odváží na pastviny nebo na salám.. No zkusím se poptat těch adminu kam mi to šoupli a uvidím, ale dík:)

Helena Görnerová

Vloženo 18.10.2008 - 11:06
Jinak jak kontaktovat admina je snad jasné, prosím, když někam přijdeš nová, tak se nejřív seznam s prostředím a místními zvyky. Nahoře je odkaz "o nás"...

Pavlína Vandová

Vloženo 18.10.2008 - 12:22
Dobre, diky, kouknu na to:)