Inzerce - prodej (nákup) koní

Alena Adamcova

Vloženo 10.3.2009 - 16:51
Dobrý den všem,jen mne napadlo, zda do budoucna při úpravách stránek neuvažujete nad vytvořením samostatné kolonky A1/1 v inzerci koní. Mám pocit, že v kategorii "ostatní", do které jsou nyní plnokrevníci zahrnuti je jejich zastoupení snad 50%. Samozřejmě jde jen o nepodstatnou drobnost, ale možná by pomohla k větší přehlednosti. Děkuji Alena A.

Dominika Švehlová

Vloženo 10.3.2009 - 19:02
Asi nerozumím otázce...Když hledáte v inzerci, vyberete "nabízím" nebo "sháním", pak "koně" a pak "teplokrevní", objeví se rolovací nabídka (okýnko "vyberte z nabídky") a vy klikem na šipečku dostanete velikou škálu plemen - hned třetí shora je anglický plnokrevník...

Alena Adamcova

Vloženo 10.3.2009 - 20:11
Omlouvám se, jde asi o nepochopení principu hledání z mé strany. Již několik let, při prohlížení inzerce používám rubriku koně "ostatní", abych vyřadila různé ČT, CS, KWPN a další teplokrevníky. Zajímali mne nabídky spíše méně početných plemen koní. Nehledala jsem konkrétní plemena v nabídce "teplokrevných", protože stačí, aby zadavatel inzerátu použil špatně nebo jinak napsané plemeno a již nenajdete nic. Z tohoto důvodu prohlížím nabídku koní "ostatních", čímž vyřadím výše popsané, no a v této nabídce je polovina koní A1/1.Ale teď jsem si uvědomila, že záleží kam inzerent nabídku zařadí, což neovlivníte (kdybych prodávala anglického, arabského či jiného plnokrevníka, asi by mne také nenapadlo zařadit ho da nabídky teplokrevných....)Takže beru dotaz zpět, to by se musela jinak rozdělit celá základní nabídka koní.

Helena Görnerová

Vloženo 10.3.2009 - 20:15
Vůbec nemáme problém s tím, abyste nám navrhla jinou strukturu - podumáme společně. Děkuji :)(Bohužel, jak říkáte, co udělá s inzerátem inzerent neovlivníme.)

Alena Adamcova

Vloženo 10.3.2009 - 20:58
Já děkuji za laskavou nabídku ;-). Bohužel teď hned žádný nápad nemám, třeba zkusím popřemýšlet. Jak jsem se již omlouvala, brala jsem před dotazem v úvahu jiný princip hledání. Ale jakkoliv vypracovaný systém stejně nezabrání, abychom dále nečetli v sekci koně nabídky na bezpečnostní vesty či cedulky na boxy...;-)