Inzerce-pro EQCH

Klara Kohoutova

Vloženo 10.11.2008 - 23:12
Nevím jestli dělám něco špatně já nebo kde je chyba, ale už se mi několikrát nepodařilo otevřít inzerci. Diskuse funguje, po zaregistrování mohu komunikovat, vše v pořádku. Najedu na liště na pole inzerce a prázdná plocha. Vůbec se mi to neotevřelo. Třeba druhý den to zase funguje, několik dnů to klape a pak zas jednou celý večer ani ťuk. Třeba dneska. V poledne nic, ani teď večer. Na mém i na jiném počítači. Jde o momentální poruchu nebo mám jen já smůlu? Díky KláraOdpovědět

Michaela Králíčková

Vloženo 10.11.2008 - 23:28
Pokud sroluješ dolů, je tam :o) a není to v tvém PC, je to tu. Nicméně inzerce existuje, stačí srolovat až dolů a bingo :o)

Helena Görnerová

Vloženo 11.11.2008 - 7:24
Míšo, to by to hlásilo vícero lidí, ne jen 3 lidi ze 6 tisíc. Nemáte třeba zvětšené písmo nad standard? Máte ho na normální velikosti?Do tohoto nastavení jsem už měsíce nesahala, není důvod, aby se něco změnilo.(Jinak přesouvám, kam diskuze patří.)

Blanka Richtar

Vloženo 11.11.2008 - 7:26
Mně to taky občas dělá, obnovit stránku jsem nikdy nezkoušela, jen jsem sjela dolů a dál to neřešila.

Dominika Švehlová

Vloženo 11.11.2008 - 8:47
Mě to dělalo ve chvíli, kdy vlevo najel nový banner. Mám Firefox a abych dobře vidělana velkém monitoru, měla jsem zvětšené písmo, ale ne zvěšenou celou stránku.Takže se to písmo najednu na stránku nevešlo. Stařilo zvolit "zvětšení celé stránky" a ne jen písma a už to nesjíždělo dolů a bylo to OK.

Stanislava Burdějnaja

Vloženo 11.11.2008 - 14:32
Jsem IB (česká zkratka internetového blba) :-DTaky mi to inzerce někdy dělá. Písmo zvětšit jsem nezkoušela (IB - tedy spíš to nedělám, mám nastaveno střední), myslím že tedy tím to není. To, že inzerce (když je momentálně neviditelná) sjede dolů jsem zjistila náhodou, tedy už neřeším. Nevím, co je "banner" (IB), tedy počesku a laicky: když po otevření equi najedu napřed na diskuzi a pak teprve otevírám inzerci - je inzerce dole. Když otevřu jako první inzerci, ukáže se tam, kde má být (vedle levé lišty). :-)

Helena Görnerová

Vloženo 11.11.2008 - 16:15
No tak přátelé, tohle mi trochu osvětluje situaci. Pokud je chování takto náhodné, nejde ani o bannery, ani o nic takového. Čas od času se v inzerci objevují inzeráty, do kterých pisatel vloží neskutečně dlouhé URL. Bohužel takový dlouhý řádek rozhodí šířku té tabulky s inzeráty a tím pádem se už envejde vpravo a sjede dolů.O řešení musím požádat tvůrce systému, netuším, jestli vůbec nějaké existuje :-( (leda to schovat pod slovo "odkaz", což znamená doprogramovat další kolonky k inzerátům - to už jí rovnou můžeme udělat novou :-((Co se týče stránky inzerce, mohlo by to být ono. Zkusíme, pohledáme, poptám se a dám vědět.

Lucie Hladová

Vloženo 11.11.2008 - 18:43
Banner je plakát neboli reklamní proužek čili na webu blikající reklama.více inf. třeba tu http://cs.wikipedia.org/wiki/Banner;-)vypadají třeba takhle (rolovat dolu prosím)http://www.equichannel.cz/o_nas/;o) pěkný den

Michaela Králíčková

Vloženo 11.11.2008 - 20:36
Helčo, jen taková naše úvaha... přítel je IT :o) ( bez poznámek prosím :o) ) a vyzkoumal toto: na inzerci banner Farnam je strčenej hodně vlevo, ale končí vpravo společně s koncem tabulek jednotlivých inzerátů - asi pomocí CSS uděláno margin/padding left -číslo. Dál potom vyhledávání inzerátů sice vlevo začíná správně vlevo s tabulkami inzerátů, vpravo však okousek "vyčuhuje" což může následně způsobit "odskočení" celého bílého rámce s inzeráty. Pokud by se zajistila pevná šířka bílého rámce, pak bude stejně široký a neodskočí. Pokud někdo zadá dlouhý odkaz (který tam nyní není) tak se rámec zvětší. Nevím jaká je přesná struktura stránky jestli se jedná o -DIV- nebo -TABLE-. Koukal jsem na to a je tam nejprve -DIV- a pak -TABLE- kde je with=100% zbe by měla být pevná definice šířky - Ondra Výšek

Michaela Králíčková

Vloženo 11.11.2008 - 20:40
Ještě jsem koukal, FF zobrazuje korektně, počítám tedy, že problém bude v nějakém CSS, které se v různých prohlížečích interpretuje jinak - Ondra Výšek

Helena Görnerová

Vloženo 11.11.2008 - 20:48
Ondro, děkuji. Kvůli tomu jsem se ve stylech hrabala přes tři hodiny. BOHUŽEL ony nám zásahy několika programátorů za sebou narostly do obludného rozměru, ve kterém, s prominutím, prase aby se vyznalo. Každopádně i FF určité verze to "občas" interpretuje špatně. Vidím konflikt v nadřazených a podřízených třídách. Byl byste ochoten mi s tím pomoct? Pokud ano, poprosila bych o kontakt na mail - lachtan@equichannel.cz. Já si rozhodně patent na rozum nedělám a konstruktivní pomoc vítám.A nechci slevu zadarmo, pochopitelně :o)Díky.

Michaela Králíčková

Vloženo 11.11.2008 - 21:04
Mejl už je na cestě :o)

Helena Görnerová

Vloženo 11.11.2008 - 21:41
Stay tuned :o) Diky.