Inzerce a soustředění

Andrea Vaňková

Vloženo 30.10.2007 - 9:45
Chci se zeptat, už jsem se dvakrát pokoušela vložit do inzerce pozvánku na drezurní soustředění, protože nám chybí další 4 lidi, tak jestli by někdo neměl zájem doplnit nám počet. Bude se konat v prosinci, takže to ještě nemůžu nejspíš vložit do kalendáře akcí, proč se mi to neuloží a smaže se to??? Děkuji.

Helena Görnerová

Vloženo 30.10.2007 - 10:17
Inzerce je nákup, prodej.Už mnohokrát jsme tu řekli - a v pravidlech před vložením inzerátu je to napsané - že akce do inzerce nepatří.Nikdy se vám nic nesmaže samo (nic se v životě samo neudělá). Jen mi přiděláváte porušováním pravidel práci a neustále to musím mazat já.Kalendář akcí je vlevo. Proč byste tam nemohla tu svou již teď zadat? Někdo vám to zakazuje??

Andrea Vaňková

Vloženo 30.10.2007 - 10:21
Ok, omlouvám se, nemusíte se snad hned rozčulovat. Přece jenom jsem si říkala, že do inzerce koukne víc lidí, kalendář už jsem vyplnila a ještě jednou prosím nezlobte se, nemyslela jsem to zle, jenom potřebujeme naplnit místa. Děkuji.

Helena Görnerová

Vloženo 30.10.2007 - 10:25
To je úplně zbytečné ty osobní poznámky. Stručná fakta jsou, že opakovaně porušujete pravidla, já opakovaně mažu. Děkuji za pochopení, akci jsem vám schválila.

Andrea Vaňková

Vloženo 30.10.2007 - 10:34
Ok, děkuji. Příště se tedy nebudu jako slušný člověk ptát a omlouvat se.

Helena Görnerová

Vloženo 30.10.2007 - 10:38
Andy, prosím, opravdu nemúžete můj text vzít věcně? Nepochopila jsem primárně vaše postesknutí, že akci nemůžete zadat do kalendáře - a teď ještě abych se omlouvala, že jsem vás napomenula za opakované porušování pravidel. Blázinec. Zkuste žít bez těch osobních útoků, děkuji. Vážně už nemáme co řešit.

Andrea Vaňková

Vloženo 30.10.2007 - 11:02
Vždyť já ho vzala a ještě jsem se Vám omluvila, že jsem Vám přidělala práci tím, že jsem se snažila to vložit na inzerci. Fajn, chápu. Ještě k tomu jsem si myslela, že do kalendáře to jde až kolem toho data, ale pak jsem na to mrkla, že to můžu poslat už teď a poslala. Omlouvám se za neznalost věci, ale pořádám takovouhle věc poprvé, takže bohužel nemůžu vše vědět, proto jsem se zde obrátila na Vás a poté se omluvila, určitě to nebylo myšleno špatně, spíš jsem nechápala Váši reakci na to, že já se Vám omluvila. Vy se mi nemáte za co omlouvat, já se jenom chtěla informovat jako neznalý věci.