internetový blb a registrace

Eva Pěkná

Vloženo 22.3.2007 - 17:02
Všem chytřejším se omlouvám.Krom osobní charakteristiky v nadpisu mám ještě poruchy paměti/heslo si zapisuji, neb se ozývám velmi zřídka/ a jemné motoriky/ nemohu vyloučit překlepy,ač se snažím../Co pokus o vstup do diskuse, to změna hesla a 5-8 pokusů.Co dělám špatně?Uživatelské jméno nelze zmotat, heslo opisuji. Není heslo kupř .na časové omezení/asi ne/ nebo na omezený prostor/ každá část diskuse zvlášť?-taky blbost/.Pokud by někoho něco napadlo, budu moc vděčná, jinak nezbyde,než být nadále úporná.Fakt to nejsou krycí manévry-pro správce.

Dominika Švehlová

Vloženo 22.3.2007 - 18:08
Teď ale nechápu, o co jde :-) Máte více registrací než tuhle s přezdívkou "žofré"? A nemůžete se na ně dostat? Pak napište mail na info@equichannel.cz a uveďte svůj login i heslo, které by k němu mělo být. Na jméno Eva Pěkná, které máte uvedené pod touto přezdívkou, však je pouze tato jediná registrace...

Helena Görnerová

Vloženo 22.3.2007 - 19:06
Také nerozumím. Jestli ale není problém v tom, že jste měla registrace s nevyplněnými osobními údaji. Takové mažeme každý den v počtu minimálně deseti kusů...Napište přesně, jaký login vám nejde, na jaké e-maily jste se registrovala - a napište je všechny a já se mrknu do databáze.

Eva Pěkná

Vloženo 22.3.2007 - 19:10
Děkuji za Váš čas,jájo.Jak říkám blb.Takže : jméno Eva Pěkná/pravé/, přezdívka žofré/stálá/,pak je ještě nějaké cosi-login? stále tom, ale heslo už třetí-možná mi svítá, že bych měla při registraci do toho okýnka nad heslo,které se vizuálně tečkuje, měla psát žofré a ne tom?Jo,fakt jsem tak tupá, ještě jednou se omlouvám, kdybych nechtěla pomoci fjorďákům a dalmatice, zůstala jsem čumilem dodnes.Dá se to "vysvětlování" pochopit? Když už spolu hovoříme, klobouk dolů, Lonžování se pochopit dá-jak i proč- i nekoňákem.

Eva Pěkná

Vloženo 22.3.2007 - 19:14
Povinné údaje vyplněny,podmínky v cizím lovišti respektuji nebo tam nelezu. Mazáno nebylo nic. Vysvětlení jsem posílala před vteřinou jáje,je o řádku před Vámi.Reaguji pouze na fjordy-Pojďme chovat fjordy-diskuse,pak někomu na snahu koupit kvalitního fjorda a dnes dalmatice na snahu opět marně sehnat fjordy do houfu.Děkuji i za Váš čas.

Helena Görnerová

Vloženo 22.3.2007 - 19:26
"Co pokus o vstup do diskuse, to změna hesla a 5-8 pokusů."Bohužel já stále nechápu, v čem je problém, když jste přihlášena. Zkusme to vysvětlit pro blbce :o) Budu se ptát, odpovídejte:1) Máte pouze jednu registraci?2) Co PŘESNĚ píšete do pole "Jméno"?3) Už jste si měnila heslo na nějaké, které se vám bude dobře pamatovat, nebo používáte stále to naše systémové nezapamatovatelné?4) Když zadáte jméno a heslo, co přesně se stane..? Musíte chvíli počkat a pak co.. zůstane vám hlavní stránka a jste jako anonym? Nebo co přesně se děje?Blbé je, že vám nevidíme pod ruce a v databázi vypadá vše OK, takže se mi blbě hledá chyba.Děkuji za odpovědi :o) Možná mi to docvakne.

Dominika Švehlová

Vloženo 22.3.2007 - 19:41
No, protože sem píšete dotaz, já vás tu čtu pod PŘEZDÍVKOU "žofré", takže vaše registrace i přihlášení musí fungovat :-) Jinak byste sem na diskusi nemohla vůbec nic napsat. Skutečně máte login = jméno = uživatelské jméno "tom", heslo nevidíme. Takže ve chvíli, kdy nalistujete equichannel.cz jste tu jako "anonym" a musíte se přihlásit. Doprava nad obrázek Jezdectví vyplníte okýnko JMÉNO - tam dáte "tom", pod tím je ono heslo, které se vytečkuje a klepnete na enter nebo kliknete myší na "vstoupit" či jak to tam je napsáno (nevidím to, musela bych se odhlásit :-)) a jste na Equichannelu jako "žofré" a můžete diskutovat, vkládat inzeráty, akce do kalendáře, odkazy atd atd :-) Ale vy jste to udělala správně, prtože jak píšu, jinak byste sem vůbec tenhle dotaz nemohla napsat :-)Na vaše jméno Eva Pěkná je na equichannelu skutečně pouze tato jediná registrace.

Eva Pěkná

Vloženo 22.3.2007 - 19:49
děkuji za trpělivý postup pro blbce-začínám se chytat, vypovídám:1.Pokud jednou registrací míníte, že jsem vypsala formulář s povinnými i dalšími údaji a zvolila, co utajovat- ano, vypsala jsem jen jeden2.Pokud je při přihlašování první okénko ze 2/2. je heslo/ jméno/teď to nevidím, neb jsem přihlášena, pokud se odhlásím, nemusíme tuto nikoli nadčasovou diskusi k mé škodě dokončit/,tak do jména píši "tom" a to ,začínám tušit, je ta chyba.3.Heslo mám Vaše,inspirující, leč abstraktní, zato již třetí-opravdu se špatně pamatuje, ale budí dojem naléhavé výzvy z Marsu-nemám proti němi/ nim/ nic. 4.Když zadám "tom" a heslo, objeví se mi v 80% informace, že heslo neodpovídá, chci -li ho změnit /nečiním, nejsem-li si jista překlepem, zkouším znovu,činím při několikátém marném pokusu, přijde mi nové- cpu tam to, výsledek prakticky identický,jen v 10% se objeví, chci li ho automaticky -uložit? a v 10% -zázrak, jsem přihlášena i přes "toma"- to mě mate.P.S.Vám to už docvaklo určitě,já se snažím.Představte si, jaká je radost učit mě něco v kruhovce, snad se Vám alespoň při této představě čte lépe. /smějící se kolečko-Díky/

Helena Görnerová

Vloženo 22.3.2007 - 19:55
Máte úžasný smysl pro humor :o)))) (spousta smějících se koleček)Už jsem se chytla. Děkuji!"tom" je správně! Jen ho vždy musíte psát přesně takhle. Všechno malými písmenky.Heslo generuje automat skutečně tristně, leč je to určitá ochrana našeho webu. Opravdu VELMI doporučuji jej HNED po prvním přihlášení změnit. "jen v 10% se objeví, chci li ho automaticky -uložit?"To my bohužel neovlivňujeme, to je nastavení vašeho prohlížeče. Nejlepší nematoucí volbou je dát si heslo, které si zapamatujete i sama.Napíši vám mail s novými údaji, v klidu se odhlašte, garantuji, že se po mém mailu přihlásíte ;o) Nebojte se toho. Od toho jsme tady.For Jaja: Jsem rychlejší! :o))

Dominika Švehlová

Vloženo 22.3.2007 - 20:19
:-p

Eva Pěkná

Vloženo 22.3.2007 - 20:51
Vážené dámy, ještě jednou velmi děkuji za Váš čas.Řekla bych, že paní Helena G má s blby víc zkušeností-z jejího návodu jsem nabyla takového sebevědomí/to u blba není až takový problém/, že se za chvíli statečně odpojím s vírou, že se zase někdy připojím.Další blby, budiž Vám útěchou, můžete na tento trialog nadčasově odkázat.Chápu, že to pro Vás nebylo nic moc, ale bavit se s právníky o možných žalobách je možná i horší-držím palce.Až se příště narodím, určitě budu chodit do JO a naučím se jezdit, i kdybych se musela dožít sta let.Bylo mi ctí.../ uctivě se klanějící,usmívající kolečko/.

Helena Görnerová

Vloženo 22.3.2007 - 22:11
Jsem naplněna, píšu si do deníčku modrý puntík a odcházím spát s pocitem, že není vše ztraceno :o))Jen budu klidnější, až vás uvidím ještě přispět po tom přihlášení. To budou dneska panečku sny!Hezký večer, Hel

Eva Pěkná

Vloženo 24.3.2007 - 6:53
Poslušně hlásím/pitomě se usmívající kolečko/,také jsem dostala ten nápad písnout Vám, že se blb chytil. Ne zcela,zázraky se nedějí.Osvědčil se bodový systém-zbodnu to ještě jednou:1.Otevřu hlavní stánku Equich..přes seznam,vpravo nahoře vyplním jméno tom a Vámi poslané jednoduché heslo-přes obrazovku se objeví okénko, které praví, že heslo neodpovídá,chci -li ho změnit za to, co jsem poslala.Nejprve několikrát odpovím ne, vyčkám další šance, dávám si pozor na nastavení kursoru na první tečku-da capo al fine-nechávám to být.2.Pokračuji jako pouhý voyeur dál do sekce diskuse-políčka pro registraci jsou na stránce vlevo.Přečtu znovu podmínky registrace- vše souhlasí.opět postupuji viz 1., po několika marnostech začnu odpovídat té škatuli/proboha, tím myslím počítačovou jednostku!/že to heslo chci změnit za to, co jste mi laskavě vybrala-takové pěkné, jednoduchoučké...vyčkám vždy dostatečně a zadávám znovu- ač bych předpokládala, že to tedy změnilo, opět se nechytám3.Pokračuji v pozici čumila až do "našeho tématu" v diskusi o Eq.., políčka vlevo-registruji stejně/jen okénko "heslo" bylo bez teček/-hop, a máte mě tady.Co dělám špatně?Modré okénko je drahé, ale zase jste si ušetřila soukr.mail,znovu díky.

Eva Pěkná

Vloženo 24.3.2007 - 14:09
Prudím zde naposled.Teď jsem po vypnutí/ ta rodina taky furt remcá, jí a pohybuje se, a muž mi pyšně vodí koně až na terasu, no nedejte rohlíček/jsem přihlašování zopákla-nemlich stejné, jako v předchozím příspěvku, ale už jsem se tolik nezdržovala, šup až k tématu a tady "tom" a Vámi zaslané jednoduché heslíčko do okénka bez teček- a mít k čemu, vyjadřuji se po celém-že by servru? Pokud to nevadí nikomu a ničemu, mně to takhle vyhovuje,nemusím rozumět všemu,Ještě jednou díky.P.S.Humor používám pro Ty, kteří ho mají, už tady chvíli okukuji,blitzdiagnosa je můj chleba.

Helena Görnerová

Vloženo 28.3.2007 - 21:44
Žofré, na jakém prohlížeči jedete?

Eva Pěkná

Vloženo 29.3.2007 - 18:22
Co je to prohlížeč?......!!..??/zblblé kolečko/Dobrý, syn je doma a mluví -prý internet explorer 6-snad to není nic nebezpečného....Když už jsme "v řeči",syn odhalil, že si nějak"nabaluji" heslo- prostě ho při dalším pokusu zase napíšu a ono roste jak řetízek z oček při háčkování. Poradil mi krapet, takže na jméno dám t a on se udělá takový obdélníček a jedním rohem červeným a v něm celé jméno, já klik na něj, a pokud jsem neřetězila,v okénku heslo se objeví tolik teček,kolik má heslo-heslíčko písmen, klik na přihlásit se- a je to. Jen pořád nechápu, jak přesně řetězím, ale bojuji.Pokud se bezděky dopustím řetězové reakce, teček je více a je nutno tak dlouho je mazat, až zmizí poslední, a pak heslíčko do prázdného uklizeného okénka napsat./ nadšené, leč očividně potroublé kolečko/.Díky za čas.