Hotové programové úpravy pro vaše info

Helena Görnerová

Vloženo 28.5.2009 - 13:55
Ahoj všem. Sem budeme my, případně rovnou paní Venerová jako zástupkyně dodavatele systému, psát, co jsme pro vás změnili, případně jaké chyby jsme již opravili, abyste naše odpovědi nemuseli vyzobávat z dlouhého tématu o EQCH.

Tereza

Vloženo 28.5.2009 - 14:22
Dobrý den, děkuji za založení tématu. Překopíruji sem tedy své dvě první zprávy. Tereza V.

Tereza

Vloženo 28.5.2009 - 14:22
Vážení uživatelé, dnes jsme pro vás upravili inzerci. Nyní můžete vyhledávat i podle více kritérií najednou. Stejným způsobem můžete samozřejmě i pracovat při zadávání inzerátů. Pokud by se vám změna neprojevila, zkuste několikrát F5 nebo CTRL + F5, případně chvíli počkejte. Také byl opraven problém, který způsoboval, že se aktualizované články objevovaly na titulce a způsobovalo to nesmyslné řazení nových článků. Nyní byste na titulní straně měli vidět opravdu pouze nové články :) Děkujeme za každou vaši připomínku, postupně budeme vše zapracovávat. Právě teď pracujeme např. na velikosti nadpisů a také na vylepšení problematického pole pro přihlašování :) Přeji vám pěkný den a doufám, že se všechny problémy srovnají a web budete opět navštěvovat rádi. Tereza Venerová PeckaDesign

Tereza

Vloženo 28.5.2009 - 14:23
Dobrý den, RSS již fungují na celém webu, kromě diskuzního fóra. Můžete nyní začít odebírat RSS pomocí dvou odkazů v patičce, nebo se vrátit na titulní stránku a kliknout na ikonku RSS, která je v řádku pro zadání www adresy. Máme nachystané RSS pro články a pro inzerci odděleně :) Tereza Venerová

Tereza

Vloženo 28.5.2009 - 16:33
Vážení uživatelé, zprovoznili jsme pro vás funkci mazání inzerátů (mazání dalších položek bude následovat zítra). Na základě vašich námětů jsme upravili velikost nadpisů. Snad se vám nový Equichannel teď líbí víc :)

monika kočová

Vloženo 29.5.2009 - 14:16
Děkuji, že nasloucháte našim připomínkám, a snažíte se vyhovět, kde to alespon trochu jde. Ne každý server by toto pro své uživatele udělal... Ta velikost písma je o mnoho lepší, nebije to už tolik do očí. Ještě k inzerci, nebylo by (časem) možné mít víc inzerátů na jedné stránce? přijde mi to stávající množství opravdu nedostatečné a myslím, že se asi brzy uklikám :-( U té staré vezre jich bylo o dost více, i kdyby to mělo být na úkor velikosti písmen, nemusí přece být inzerát psán tak velkými písmeny, ne?

Helena Görnerová

Vloženo 29.5.2009 - 18:32
Děkujeme i my :) Určitě ještě s grafikou něco provedeme.

Helena Görnerová

Vloženo 4.6.2009 - 17:28
V Inzerci jsou nyní dle vašich připomínek rozdělené služby do podsekcí, a to následovně: Kopytní a zdravotní péče Ustájení a pastevní odchov Reprodukce, připouštění Výcvik koní a jezdců Zaměstnání Kontakty, seznámení Sběratelství V RSS je opravena chyba, která vám dodávala i názvy článků ještě nevydaných (Chápu, že mnohým se zdála zajímavá, ale nebude tam :o)) V diskuzích přibyla funkce "reaguje na": pokud použijete tlačítko "odpovědět" a vložíte svou odpověď jeho pomocí, na začátek vašeho příspěvku se doplní aktivní odkaz - číslo. Najetím myši nad něj se vám zobrazí bez dalšího klikání obsah toho, nač odpovídáte. Stačí pak sjet myší ven z tohoto okénka a zmizí. Těm, co si nevšimli, připomínáme, že od počátku můžete své diskuzní příspěvky do 15 minut od vložení ještě upravit (překlepy, upřesnění atp.). Slouží k tomu slovo "Upravit" hned u času vašeho příspěvku. Prosíme, nezneužívejte toho k mazání obsahu, po kterém by ti, co na vás už reagovali, vypadali jako troubové :o) Děkujeme.

Pavlína Ludvigová

Vloženo 4.6.2009 - 19:41
Reakce na 1315282: Ahoj, jsem moc ráda, že se vše pomalu formuje. Při přihlášení už mě to nehází do mého profilu, zůstanu na vstupní stránce. Jen bych se moc a moc přimlouvala, aby při brouzdání po webu, včetně inzerce uživatel nemusel být přihlášený...totéž i na odpovědi v inzerci. Plánuje se, že nebude vyskakovat při každém načtení to otravné okýnko, dokud se člověk nepřihlásí? Vím že je to prkotina, ale je to otravné.

Helena Görnerová

Vloženo 4.6.2009 - 21:28
Reakce na 1315986: Uživatel na čtení přeci nemusí být přihlášený, vždyť to je základní princip tohoto webu. Co popisuješ mi to ještě neudělalo, poprosila bych, protože sem pro přehlednost opravdu píšeme jen opravené věci, jestli bys mi to mohla víc popsat v diskuzi o chybách, ano? Ať alespoň v téhle diskuzi se lidé vyznají ;o)) Děkuju moc. Prohlížeč atd. Případně jestli je to fakt pořád (paměť, historie.. jako vždy).

Helena Smutná

Vloženo 5.6.2009 - 0:59
Reakce na 1315997: To otravné okénko potvrzuju. Jsem tam bůhsuď proč třikrát - třikrát stejně stejně. Ptá se mne to tedy, když jsem nepřihlášena, koho že to chci přihlásit. Seamonkey. Editovat to nemohu, jméno (login?) editovat nelze. Což mě přivádí k tomu, co mě štve skutečně nejvíc, jako že se fakt snažím dát tomu čas. Prostě - najednou, od změny, zmizeli lidi, co jsem nějak znala. Přejmenovali se, nejspíš ze stejného důvodu (viz montana, tom...). Nevím, kdo píše, nevím, kdo reaguje... ač jsem si nějaký ten názor na některé přispěvatele už vytvořila v průběhu let, teď je musím identifikovat znovu. Což se ale často nepodaří, protože si je nepamatuju pod jejich jménem, ale pod starým nickem. A když už se kouknu do jejich profilu, hodí mě to nahoru na stránku, ne tam, kde jsem byla...takže i tohle dělám hodně nerada, když jsem začtená do nějakého tématu. Pamatovat si., kde asi tak byla předtím pojízdná lišta vpravo, to je myslím trochu nešikovné. Společně s nemožností si vyhledat lidi podle abecedy je to fakt otravné hodně. Vlastně... mě to vcelku odrazuje reagovat v diskusi na cokoliv staršího než hodinku dvě. A ta funkce, která obsahuje číslo příspěvku, na který reaguje, ta mi taky docela pije krev. Objeví se mi okýnko s tím příspěvkem, mně stačí první řádek a už vím... a toho okýnka se ne a ne zbavit. Můžu na něj kliknout, možná tím zmizí - nevím, nevysledovala jsem to až tak, pokaždé vybělím. Nějak mám dojem, že tu nastalo tak trochu mrtvo... a je mi to líto. Kdo ví, jestli tyhle drobnosti neštvou víc lidí...? Helčo, píšeš, ať tomu dáme čas a že jsou jiné priority a že podle přání se snažíš.. jo, jasně, taky se snažím. Ale nešikovné to je. Zlobí mě to. Přeju hodně sil... Nedal by se k tomu číslu přidat i nick té citace? Já nevím... možná by to pomohlo aspoń trochu.

Helena Görnerová

Vloženo 5.6.2009 - 8:46
Heli, mě to nemusíš vysvětlovat, já už jsem to hlásila. Jak tohle vzniklo nevím, přetáhli jsme ze starého systému samozřejmě i nicky, také jsem byla v šoku, když jsem je na ostrém neviděla. Takže jsem toto předřadila spolu s dalšími věcmi k řešení. Problém je v tom, že se to asi bude muset úplně dodělat(? - fakt nevím, čekám na odpověď) a tudíž nejde vůbec o triviální zásah. A jelikož tu zlobilo více věcí, které jste připomínkovali, musí to jít všechno nějak popořadě a řešili věci, které znemožňovaly samotný provoz :-( Takže provozní věci dostaly prioritu, ty ostatní holt postupně. Samozřejmě zjistím, jak to dodavatel vidí. Chápu, že je to dlouho. A věř mi, že můžu tak max. skočit z wokna nebo se na to vyprdnout úplně a stejně to neurychlím :-(

Helena Görnerová

Vloženo 5.6.2009 - 8:47
helas: A ta funkce, která obsahuje číslo příspěvku, na který reaguje, ta mi taky docela pije krev. Objeví se mi okýnko s tím příspěvkem, mně stačí první řádek a už vím... a toho okýnka se ne a ne zbavit. Můžu na něj kliknout, možná tím zmizí - nevím, nevysledovala jsem to až tak
Stačí myší odjet z toho okénka pryč (přejedeš ho a zmizí).

Helena Görnerová

Vloženo 5.6.2009 - 11:36
INZERCE - V kategorii Výstroj - typ "Uzdečky a uzdy" se konečně zobrazují původně nastavené hodnoty, tedy: bezudidlové uždění uzdečky anglické uzdečky barokní uzdečky westernové uzdy kočárové uzdy drezurní udidla stihlová udidla páková otěže martingaly, průvlečky ad. poprsníky ostatní uždění a příslušenství Případné připomínky samozřejmě zapracuji.

Helena Görnerová

Vloženo 5.6.2009 - 11:44
A proběhla i úprava systému, která nás obtěžovala všechny do jednoho co se používání týče - po přihlášení zůstanete na stránce, ze které jste se přihlašovali. -------------------------------------------------------------------------- Prosím, toto vlákno nechte pro hlášení oprav, případné připomínky kdyžtak pište do hlavní diskuze o EQCH (http://www.equichannel.cz/forum/diskuze-o-equichannelu), klidně si tam založte téma specielně na daný problém, ale tam, ať to tady pro všechny zůstane přehledné. Moc děkuji.

Lucie Žaludová

Vloženo 8.6.2009 - 19:23
lachtan: A proběhla i úprava systému, která nás obtěžovala všechny do jednoho co se používání týče - po přihlášení zůstanete na stránce, ze které jste se přihlašovali. -------------------------------------------------------------------------- Prosím, toto vlákno nechte pro hlášení oprav, případné připomínky kdyžtak pište do hlavní diskuze o EQCH (http://www.equichannel.cz/forum/diskuze-o-equichannelu), klidně si tam založte téma specielně na daný problém, ale tam, ať to tady pro všechny zůstane přehledné. Moc děkuji.
Já tedy bohužel ne. Čtu diskuzi, něco mě zaujme a chci napsat příspěvek, zjistím že nejsem přihlášená a když dám přihlásit, hodí mi to stránku o mém profilu, takže se musím doklikat zpátky tam kde jsem byla ručně. Zkoušela jsem to několikrát a vždy mi to zobrazí profil a musím klikat znovu. Ale nevím jestli není problém u mě, pokud je, tak ho neumím odstranit.

Helena Görnerová

Vloženo 8.6.2009 - 23:18
Reakce na 1316368: To není standardní chování a chovat by se to tak nemělo a co vím, drtivé většině nechová. Najet na přihlásit a nic nemačkejte. Jen vyčkejte zlomek času, až se vám načte to okénko. Opravdu to nemá kam vést jinam. Prosím, opakovaně, nehlašte sem chyby, ano? Nechte zde prostor pro naše hlášení oprav. Chyby do ostatních vláken, děkuji.

Sarka Vlckova

Vloženo 30.8.2009 - 11:54
Toto tema se uz delsi dobu neobcerstvuje, ale urcite nejake upravy/opravy provedeny byly, i kdyz je ja na prvni pohled nevidim. Jenze zrovna ja prolezam jen jednou za cas oblast diskusi, takze si nedelam iluze, ze se do mnou ocekavane upravy trefim, nicmene mohu poprosit aspon o zkraceny seznam, co pribylo ? Dekuji

Helena Görnerová

Vloženo 2.9.2009 - 0:30
Dobrý večer - nebo spíše ráno. Omlouvám se, ale v přípravách na výstavu a ve finiši sezóny nejsem schopna odpovídat takové otázky. Musí před nimi být totiž revize více než 200 chyb a to zabere několik dní. Takže až koncem září - ještě nás během příštích 3 týdnů totiž čeká příliš mnoho akcí v terénu. Děkujeme za pochopení.

Helena Görnerová

Vloženo 9.12.2009 - 22:48
Uplynula poměrně dlouhá doba, po kterou jste asi zaregistrovali spoustu změn, takže je nebudu zpětně vypisovat. Ale co jsme předělali v posledních dnech a co se chystá. - Předně jsme nechali zmenšit nadpisy diskuzí, diskuzních témat, názvy inzerátů apod. velké nadpisy, aby se zmenšilo řádkování. - V diskuzích jsme zrušili žlutá tlačítka "Citovat" a "Odpovědět". Ta měla vlastní sloupeček a kvůli tomu byl text každého příspěvku "sražený". Takže tím, že jsme ho vypustili, se teď může každý příspěvek roztáhnout do délky. "| Citovat | Odpovědět |" teď najdete nad příspěvkem u data vložení. Obě tyto změny vlastně trochu náš web "smrskly", aby mělo písmo víc místa. Samozřejmě budeme pokračovat i dál. Také jste si asi všimli, že jsme se stali součástí reklamní sítě Outdoornet.cz, takže nám přibyli noví inzerenti. Otevřeli jsme pro ně tři nové reklamní plochy, ale protože samozřejmě nechceme zbytečně reklamou rušit obsah, pokud na ně nejsou inzerenti, vypínáme je (hlavně v článcích). Jinak ale doufáme, že chápete i vy, že reklama je jediný příjem tohoto webu a tak vás prosíme o toleranci a spolupráci. Děkujeme :o) (Je-li zájem, mohu vám takové zázemí a pozadí webu popsat konkrétněji.) Zítra večer by měly vyvrcholit všechny přípravné práce a náš web se bude stěhovat k jinému poskytovateli prostoru (na nový hosting). Plán je takový, že zhruba ve 22 hodin se zítra EQCH na chvíli vypne a po zhruba 15 minutách by vám měl začít znovu nabíhat. Než si vaše prohlížeče načtou nové umístění Equichannelu, může to trvat od řádově minut po třeba 2 hodiny. To je dané tím, jak vůbec internet funguje, a tak budeme také doufat, že to všude bude jen chvíle. Kdyby se zítra v noci něco měnilo nebo stalo, budeme pro vás alespoň na Facebooku a vysvětlíme. Připravené pro vás máme i další úpravy, ale ty si necháme raději až po přesunu webu ;o)