Editace akcí

Tomas Belovsky

Vloženo 23.10.2007 - 16:52
Ahoj,když zadám akci, později se znova přihlásím a jdu na Moje akce/Upravit tak mi to u mnou zadané akce písne že nemám oprávnění. To je chyba nebo jak říká Mrkvoslow "by design" ??. Potřeboval bych upravit termín Huberta, protože v okolí je v tu dobu přehubertováno, a přes upravu akce to nejde a na mail Eqch nereaguje. Jak na to??

Lucie Hladová

Vloženo 23.10.2007 - 18:09
Ahoj...co já vím, je to chyba v systému...bohužel není to tak důležité jako jiné potřebné úpravy, které se řeší teď. Jestli jsi napsal na info udělal jsi nejlepší věc, která je v tuto chvíli možná. Určitě se na to někdo brzy koukne :o) Doufám, že mám správné informace...tuším že tu na tohle téma diskuze již proběhla.L.

Helena Görnerová

Vloženo 23.10.2007 - 18:41
Chyba, o které jsme tu již několikrát psali. Nejsem si ale vědoma nevyřízeného mailu s takovou žádostí, odkud a kdy? Případně pošlete znovu nebo sem, opravím to. Díky, HelaG.

Tomas Belovsky

Vloženo 26.10.2007 - 11:09
Mail jsem posílal na Info asi před 10 dni, jako nedoručený se nevrátil. Zkusím poslat ještě jednou.Oprava takové drobnosti by snad neměla být nijak náročná. Škoda že taková drobnost poměrně výrazně degraduje Eqch jako zdroj informací, zvlášť pokud je na ni několikrát upozorněno. Jestli někdo nestíhá, mohu nabídnout nějaký outsoursing ;-)

Helena Görnerová

Vloženo 26.10.2007 - 22:23
Ne, díky. Nebudu tu rozebírat interní věci a na dalšího člověka si EQCH bohužel nevydělá, i když by potřeboval ještě tak 2. Firemních nabídek máme mnoho. Akce, pokud vím, je již opravená (Vlčí stopa, že?)

Helena Görnerová

Vloženo 26.10.2007 - 22:27
Tomáši, nedá mi to. ale "Škoda že taková drobnost poměrně výrazně degraduje Eqch jako zdroj informací, zvlášť pokud je na ni několikrát upozorněno"Inu pokud si někdo zadá Huberta, pak si rozmyslí termín, napíše 1 (ne několikrát!) mail... to je potom těžká práce s korektními informacemi.Chápu chybu systému a trápí mě. Ale pochopte vy mě. Ta chyba primárně(!) přeci nevznikla u nás.

Tomas Belovsky

Vloženo 29.10.2007 - 10:37
Ano je opravená, děkuji. Ona ta změna termínu je drobet podmíněná spoustou akcí v okolí vyhlášených později a na dohodě zúčastněných. Všichni jsme se dohodli a měnili termíny.K té chybě :-), asi nemá cenu polemizovat co je chyba, jestli změna termínu nebo nefunkční odkaz. Pravděpodobně se v názoru lišíme a máme každý svoji pravdu. Jinak za opravu opravdu děkuji :-)Tomáš

Helena Görnerová

Vloženo 29.10.2007 - 12:33
"asi nemá cenu polemizovat co je chyba, jestli změna termínu nebo nefunkční odkaz. Pravděpodobně se v názoru lišíme a máme každý svoji pravdu."Ale ale :o) obojí je chyba a já tu naši nepopírám. Doufám, že bude brzy opravená a myslím, že je na čase to zbytečně nehrotit - nejde o život.Hel