Dotaz pro ADMINY, prosím

Markéta Doležalová

Vloženo 22.6.2008 - 13:33
Dobrý den, řešila jsem dilema, zda se zeptat mailem, ale usoudila jsem, že zde se může zapojit více odborníků. Můj dotaz se týká založení nového tématu. Je totiž takové mírně... lechtivé a já nevím, zda je přípustné ho zveřejnit či nikoliv. Samozřejmě souvisí s koňmi, ale... Chtěla bych se s ostatními jezdci(spíše tedy něžnější častí populace) poradit ohledně jednoho kosmetického problému. V zimě to tak aktuální není, ale teď v létě, se mi z ježdění v horku(ač jezdím kvůli hmyzu brzy ráno nebo večer) jaksi "zapaří" sedací část mého těla a v oné oblasti mi vyskáčou nepříjemné červené pupínky podobné akné, jestli mi rozumíte. Akné to není, toto se netvoří z přílišného mazu, ale zřejmě tím, jak se můj zadek dotýká sedla a potí:-) Právě z toho důvodu jsem si loni koupila bavlněné rajtky doufaje, že můj problém vyřeší či zmírní, ale nepomohlo to. Tak bych chtěla poprosit ostatní, zda netrpí podobným problémem a jak ho případně teď, v plavkové sezoně, řeší, protože kromě toho, že je to nepříjemné, je to i krajně neestetické...A mám trošku strach, zda toto téma projde Vaší cenzurou, nerada bych se ztrapnila(čemuž se stejně neubráním, popisování mých pupínků na zadku mi moc dobře nedělá:-)) Jinak uvítám každou radu na toto téma.Každopádně děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Helena Görnerová

Vloženo 22.6.2008 - 14:16
Od toho tu máme už založené fórum "Equichanneláci o sobě" a tam se věci ze života řeší. Už se tam řešily i kosmetické, takže se nebojte a pište tam. Nevidím důvod, proč by nám takové téma mělo vadit(?).Mám rovnou přesunout toto téma jako nový dotaz tam?

Markéta Doležalová

Vloženo 22.6.2008 - 16:49
No víte...ač nežijeme v přísně puritánské době, přece jen ještě není tak zažité bavit se veřejně o věcech a místech, kam není až tak dobře vidět... Z toho moje obava. Ale jak vidím, zde na EQCH

Markéta Doležalová

Vloženo 22.6.2008 - 16:51
pardon, odklikla jsem to dřív...zde na EQCH jsou lidé tolerantní a není to problém:-) Jestli by jste tedy byla tak moc hodná a tema tam přesunula, budu moc ráda. Děkuji Vám.