Článek - vkládaní fotek

Vladimíra Cermanová

Vloženo 22.6.2007 - 22:56
Helo, vytvořila jsem si složku Servis a snažím se do ní marně vložit fotky pro článek. (vložit/změnit obrázek, vlastnosti obrázku - vybrat na serveru, Servis, Procházet, Upload - a nic se neukládá). Dělám něco špatně nebo mají soudruzi v NDR problém? Díky.

Vladimíra Cermanová

Vloženo 23.6.2007 - 1:28
Tak bylo to zřejmě u soudruhů, za pár hodin se to rozběhlo.

Lucie Hladová

Vloženo 23.6.2007 - 7:02
AhojaTak to je fine, že to jde...Taky mi to jednou nešlo... a pak zase jo :o)...jen ty žičky tečou pořád...mohli by se soudruzi z NDR polepšit ;o)), ale to mne nějak nedrtí. Hlavně že to klape tady :o)

Helena Görnerová

Vloženo 23.6.2007 - 19:45
Nejde to. Problém v Matrixu je ten, že nově založená složka prostě hned nefunguje, obvykle až druhý kalendářní den. Reklamovala jsem, dávno.Nicméně bych poprosila všechny autory znovu o totéž, co kdysi. Nezakládejte miliony nových složek. Používejte složku "články". Nemusíte mít přeci na každý článek novou, svůj soubor podle názvu najdete a když nepíšete článek každý den, tak se to dá přeci zvládnout. Děláme tím v Matrixu velký binec!(Že se v názvu souboru OBECNĚ nesmí používat diakritika ani mezery už doufám víte...)Děkuji velmi pěkně :o)