Článek v "Oblíbených"

Romana Matušinská

Vloženo 20.12.2009 - 11:03
Ahoj, uložím-li si nějaký článek do "Oblíbených" pomocí modrého odkazu "Přidat k oblíbeným" přímo nad článkem ... kde tento článek pak najdu? Popř. k čemu ukládání do oblíbených slouží? Předpokládala jsem, že někde budu moct vidět seznam všech článků, které jsem si oblíbila.

Romana Matušinská

Vloženo 20.12.2009 - 11:12
Uf, tak po třech dnech hledání a systematického propátrávání celého EQCH to nakonec našel manžel. A to nejsem na EQCH žádný nováček a dost dlouhou dobu jsem se živila testováním SW...

Blanka Richtar

Vloženo 20.12.2009 - 17:25
Můžeš se podělit? Dá se to najít jinak, než se si kliknu na svoje jméno u některého příspěvku?

Helena Görnerová

Vloženo 20.12.2009 - 18:45
Přátelé.. jak jsme psali hned na začátku (kdy jste ale byli příliš zaneprázdnění nadáváním nám, místo vnímání :o)) - všechno, úplně, ale úplně všechno na novém EQCH máte ve svém medailonku. A na ten se přeci dostanete jediným klikem vpravo nahoře! Tam, co se přihlašujete, se změní přihlášení na vaše jméno. Vždyť to tak funguje na většině webů - slovo "přihlásit" se změní na váš nick a klikem na něj se dostanete na své údaje. Mají to e-shopy, mají to diskuzní weby, je to obecný princip. Neříkám všude, ale obecný a většinový ano. A právě ta záložka "Oblíbené články" vám umožňuje ostatním ukazovat, co se vám tu líbí nebo co jim doporučujete, případně si tím sami i dočasně zabookmarkujete, co si chcete přečíst později. Vyndat z oblíbených to lze zase u toho článku. Hodím záložku, třeba za týden jdu všechno číst, dočtu článek a když už ho nechci, nahoře u něj kliknu na "Odstranit z oblíbených". Bylo popsáno! :o)) Takže Adalin, kdekoliv jsi, klikni na své jméno nahoře vpravo. A ostatní to bude zajímat asi jen v případě, že se s vámi potkají v diskuzi. Pak pochopitelně kliknou na vaše jméno a jsou tam také.

Helena Görnerová

Vloženo 20.12.2009 - 18:47
Reakce na 1341008: Raket, já jsem analytik a vývoj SW byl přímo můj job. Na tom to fakt nevisí. Každý máme jiný druh myšlení, to je úplně normální :)