Chyba na stránce?

Renata Štieberová

Vloženo 15.6.2010 - 10:12
Mě už Equichannel několik dní funguje tak, že pomalu ztráícím trpělivost. Dole na okně prhlížeče mám napsáno někdy na stránce se vyskytla chyba nebo je tam jen ten žlutý trojúhelníček s vykřičníkem a hotovo. Když sem chci něco psát, tak je všechno tak zpomalené, že třeba naťrukám větu a na se mi na obrazovce zobrazí až po chvilce, tedy se zpožděním a to datluju dvěma prsty! Podobně mi to reaguje i na myš, když třeba projíždím inzerci, tak točím kolečkem jak jsem zvyklá a ono nic a pka se mi to začne rolovat až po chvíli. Jiné weby mi to nedělají, jinak bych si myslela, že je rpoblém někde v mém PC. Prohlížeč mám Explorer, ale jaký to nevím, nikdy jsem s tím nic nedělala.

Helena Görnerová

Vloženo 15.6.2010 - 14:34
Reakce na 1364449: Prosím tě al eto chování, co popisuješ, mě se děje v souvislosti s počítačem a ne s prohlížením webů.. na to to nevypadá. Takové zpomalení myši nebo psaní má na svědomí často přetížení počítače. Samozřejmě se může přetížit taháním např. flashe (teď u nás ale běhají jen tři proti dřívějším i osmi a tos to nehlásila, cca 3 měsíce dozadu), ale v 90% případů se zrovna aktualizuje antivir, instalují aktualizace win a kdesi cosi podobného. Výborné je když si firefox nebo thunderbird dotahují aktualizace samy (bez ptaní), případně se na pozadí rozběhnou nějaké systémy. Takové akce se pak projevují jak popisuješ, navíc velmi "chaoticky", občas, ne stále. Tyhle všechny možnosti, včetně odkládacího prostoru na disku, jsi vyloučila, předpokládám, předem? Zpomalení rolování, to může být samozřejmě flashovou reklamou, protože stránka ji nejdřív načte, v tu chvíli máš prohlížeč "zastavený" (to je prostě vlastnost, jak se načítají ty stránky) a jak ji načte, rozjede se. Ty trojúhelníčky pod sebou mají chybovou hlášku. Tu by sem nešlo překopírovat? Že ti to neudělá na jiném webu ještě nic nemusí znamenat. To může být kombinace zpomalení i díky webu, i díky OS, jen některé jednoduché weby to zkousne líp. EQCH toho bohužel pro nás poskytuje čtenářům fakt moc. A různé formáty informací. Pokud by to byl globální projev, dám to prověřit, ale potřebovala bych v tom případě víc podrobných informací od různých lidí a samozřejmě nejlépe i čas, kdy to dělalo. Takhle se zatím není čeho konkrétního chytit. Zátěž serveru dám prověřit tak jako tak, samozřejmě. Také se zeptám, zda bude ještě někde nutné ještě upravit kódy EQCH, aby co nejdříve načítal obsah a pak inzertní pozice. Nicméně tak je naprogramovaný dle mého zadání od začátku, tak to bude asi jen o prověření. Díky moc.

jana fridrichova

Vloženo 15.6.2010 - 15:01
ale to dělá jen equichannel. taky mi dochází trpělivost.

Helena Görnerová

Vloženo 15.6.2010 - 15:13
Ženské, snažím se! (A taky mi dochází.. všechno ! :o)) Ale potřebuji vědět více. Takže jak píšu výše... Můžete třeba aspoň upřesnit hodiny, kdy se to kouše.. dny.. sledovat chvíli pořádně? Abych například mohla zjistit, jestli to nedělá třeba jen jedna konkrétní reklamní plocha. Rozumíme si? Je to třeba teď od pondělí a v sobotu to ještě nedělalo? Zatím je to málo indicií, tak dobrá nejsem ani já, ani helpdesk. Díky za pochopení.

jana fridrichova

Vloženo 15.6.2010 - 15:18
dnes ani jednou nešla stránka v pořádku.zpoždění mininálne 4 slova a to jsem jak blesk, občas uhodím :(

Helena Görnerová

Vloženo 15.6.2010 - 15:22
Reakce na 1364514: Takže to čeká, sekne se to, na první načtení a napodruhé už ne? (To by odpovídalo těm bannerům.) Povypínala jsem, co se dalo.. sledujte chvíli, prosím. Prohlížeče a upřesnění. Díky.

Renata Štieberová

Vloženo 15.6.2010 - 15:27
Dole na stránce mi to hlásí třeba v tuhle chvíli: Dokončeno. na stránce však došlo k chybám. a ten trojúhelníček s vykřičníkem. Zrovna teď to zpomalené nemám. Ten Flash bude možná ten problém, třeba mi nešlo spustit (vůbec nebylo na co kliknout) to video k poslední oddysee, dokud tam nedala Jaja odkaz. Tam právě jsem se o nějakém flashi vůbec dočetla, jinak pouze tuším, že to bude asi nějaký prohlížeč. Ale jinak víc nedokážu prozradit, páč tomu vůbec nerozumím, jsem jen zuřivý uživatel a nějaké odkládací místo na disku je pro mě málem nadávka, jsem ráda, že si mám kam tady na stole odložit pití. :-)) Ale místa an disku mám snad dost, mám snad dva, kvůli videu, ale pořád se mi to všechno vchází na jeden a zrovna ani te´d nemám ždáná videa navíc v PC uložená. A někdy v minulosti (co já vím, kdy, jestli to už fakt můžou být 3 měsíce, možná že jo) se mi něco podobného taky stalo s tím zpomalováním,a le to byla chvila, že než mě to začalo vadit, bylo to pryč.

Helena Görnerová

Vloženo 15.6.2010 - 15:43
Zrovna teď se mi zpomaluje Facebook, obecně. Napíšu slovo a nic, až za chvíli naskočí. Stránka FB se taky roluje blbě. Tam žádné flashe nemáme. Holky, sledujte to, dejte tomu chvíli, prosím. Na nějaký masový jev to zatím nevypadá, ale samozřejmě vedu v oku. Díky.

Helena Görnerová

Vloženo 15.6.2010 - 15:44
Reakce na 1364519: Prosím tě musíš rozkliknout ten trojúhelníček, otevře se ti okno a z něj potřebuji opsat tu chybu. Děkuju moc.

Eliška Horáčková

Vloženo 15.6.2010 - 15:54
takhle

Helena Görnerová

Vloženo 15.6.2010 - 15:56
Reakce na 1364524: Děkuju!

Renata Štieberová

Vloženo 15.6.2010 - 16:02
tak už si to se mnou zase šprýmuje

Klára Jabůrková

Vloženo 15.6.2010 - 23:57
Mě to taky zlobí.Mám pocit,že to je tou novou reklamou.

Hana Kaufmanová

Vloženo 21.6.2010 - 6:35
Mám to samé. Při načítání stránky se objeví buď trojúhelníček a hláška, že je na stránce chyba a po hodinovém :o) načítání stránky se tam objeví hotovo a trojúhelníček s vykřičníkem. Teď když píšu tento příspěvek tak vůbec nevidím celou větu, kterou jsem napsala, objeví se vždy až za chvíli, najednou. Není vidět, co se píše. Vše je strašně zpomalené. Po rozkliknutí trojúhelníčku, který mi hlásí, že je na stránce chyba, se objeví tohle: řádek 13 znak: 2305 Chyba: neplatný argument Kód: 0 adresa URL: http....equichannel/diskuze....atd. podle toho co je zrovna otevřené, dělá to jen ECH, jiná www ne.

Vendulka Veselá

Vloženo 21.6.2010 - 12:22
Zda se mi ponekud divne, ze mi stranky EQCH vytezuji PC na 90-100% jak pise v nove zalozene diskuzi Mismon. Jakmile prepnu jinam, je to "beznych" 8-30%, podle toho co mam spustene jako dalsi aplikace. Kdyz jsem si nechala vyhodit vykon PC do grafu, jasne mi z toho vylezlo, ze spusteny EQCH = PC vytizene na max., jakmile spustim jakekoli jine webovky je to opet v normalu. Za dobu co pisu prispevek se vytizeni zvysilo na 100% a zacala se mi zasekavat klavesnice - presne jak pise Atek. Je mi lito, ale tohle nevidim moc jako normalni. Chapu ze se snazite, ale asi by to chtelo chybu odstranit co nejdrive. Mmch toto je pres prohlizeni v IE, zkusim jeste vecer doma - tam mam MACa a Safari.

Helena Görnerová

Vloženo 21.6.2010 - 12:28
Reakce na 1365126: Už jsem tam u Míši odpovídala, mám určité podezření a dříve se to tak nechovalo. Poprosila bych tě jestli můžu o ten graf, pomůže mi (přiznám se, že tohle já u sebe neumím, i když v práci na AS/400 mě tohle mj. živilo :o) Pokud se někde momentálně něco opravuje nebo ladí, nevím o tom, ale zjistím (i to může být příčina). Každopádně na to nekašlu, na všech frontách prověřujeme a sledujeme, co by to mohlo být. Kdyžtak budu na toto téma odpovídat v daném tématu, u Míši. Díky každopádně moc za každý postřeh!