Čas na napsání nového přípěvku?

St. Vrchotova

Vloženo 22.7.2009 - 22:56
Je tento čas nějak omezen, nebo se to řídí, jak mi jž bylo jednou odpovězeno - delším nicneděláním, kdy je v průběhu psaní, které netrvá víc než 15 minut, považováno za odhlášení. Naproti tomu bez odhlášení při přesunutí do jiného (pracovního okna) se vrátím do diskuse i po 40ti minutách, a jsem stále přihlášená........ Je to nějak exaktně upraveno, nebo to záleží na ADMINECH - narážím na paní 'Svehlovou, která mi neodpovídá na mailové dotazy, a mé příspěvky komentuje poměrně neurvale a nezdvořile.

St. Vrchotova

Vloženo 22.7.2009 - 22:59
K tomu připomínám poznámku Deaky (myslím) z jiné diskuse, která si rovněž všimla nervózních a neadekvátních reakcí paní Švehlové, ale chápu, že s k ní nikdo nepřipojil, protože hysterickým zdůrazňováním, že se jedná o soukromý web soukromých vlastníků, kteří mají právo kohokoliv omezit podle svých pocitů, ostatní odradil, protože to už by si nepokecali asi vůbec.....

Helena Görnerová

Vloženo 23.7.2009 - 9:46
Paní Švehlová se momentálně stěhuje, takže ji, prosím, teď omluvte. Připravovala obsah (články) do systému na týden dopředu, překládá další knihu a připravila nový seriál pro zdejší čtenáře. Víc po ní v tuto chvíli nechceme, nařídila jsem jí volno :o)) Jinak přihlášení by mělo být několik hodin a je pro všechny stejné. To se opravdu nedá nijak nastavovat individuálně a upřímně řečeno, proč bychom to dělali... :o)))

veronika sixtova

Vloženo 24.7.2009 - 14:01
Reakce na 1321576: Mně se to stává také běžně, že pokud píšu delší příspěvek nebo ho píšu déle (třeba vinou odběhnutí), jsem odhlášena a můj příspěvek definitivně v nenávratnu. Opravdu tam není není nějaký časový limit k napsání a potažmo k následnému automatickému odhlášení? A stejně tak jsem pak žasla, že i po delší době je mé přihlášení zachováno i když se mezitím třeba třičtvrtě hodiny zabývám úplně něčím jiným a někde jinde než na EQ.

Helena Görnerová

Vloženo 24.7.2009 - 14:31
Rumbo, neměl by být. Ale i když to reportuje jen skutečně pár lidí z těch desítek tisíc, co měsíčně přijdou, nechám to samozřejmě prověřit. Každopádně čas se počítá od přihlášení. Jediné, co omezujeme časem, je editace již vloženého příspěvku. Napadá mě, že to by byla jediná logická souvislost (tam je 10 nebo 15 minut), ale v tom případě by to byla (další) chyba :-( Opravdu bych vám všem doporučila - ne proto, že okecávám naši neschopnost, ale prostě proto, že se vám tohle může stát i kdekoliv jinde, i třeba ve vašem vlastním wordu, kde píšete a neuložíte a on spadne - naučte se před odesláním levou rukou udělat jednoduchý úkon: CTRL + A (označí veškerý obsah toho, co píšete) CTRL + C (zkopíruje si ho do schránky - do paměti) V případě potíží se pak jednoduše přihlásíte, dáte CTRL + V a příspěvek uložíte. Vážně se to hodí u každého počítače, každého programu, každého diskuzního fóra.. vždy se může něco pokazit a vám tahle jednoduchá operace, která fakt netrvá ani dvě vteřiny, může zachránit hodně. Kdekoliv na internetu, kdykoliv při práci na počítači. Jsou to jen stroje. Čím lépe se s nimi naučíte pracovat, tím větší výhoda pro vás...

veronika sixtova

Vloženo 24.7.2009 - 14:47
Reakce na 1321732: Děkuji za odpověď. A za návod - budu poctivě dodržovat:-) A ten komp přede mnou asi nikdy nebudu ovládat na výbornou - nějak jsem pro něj neuchopitelná ( nebo on pro mě?);-)

Helena Görnerová

Vloženo 24.7.2009 - 14:53
Reakce na 1321739: Rumbo, každodenní mantra: Sedneme si na zem s nohama zkříženýma, ruce založíme na prsa a opakujeme "je to JEN STROJ.. je to JEN STROJ.. je to JEN STROJ..." Provádíme před zapnutím počítače a v průběhu jeho startování až do úplného spuštění Windows (* doplň libovolný operační systém). Dobrá rada je zde zdarma :o))))

veronika sixtova

Vloženo 24.7.2009 - 15:12
Reakce na 1321743: A on proti mně od startu až do spuštění: "vydrž kamaráde, vydrž - tu vyřídíš, kdy budeš chtít!" :-)))

Helena Görnerová

Vloženo 24.7.2009 - 15:53
Chápu. Svou maminku v požehnaném důchodovém věku tu mantru také učím zbytečně :o))))))))))

Vladimír Mazúch

Vloženo 24.7.2009 - 22:53
Reakce na 1321520: Uaaaa!! Som sa prave nastval! Pred chvilou som na EQCH odoslal prispevok plny hlbokych myslienok a system mi ho prezul a vyplul do prepadliska dejin bez toho, aby mu dal sancu obstastnit siroku verejnost! :) A pritom som do neho dal to najlepsie, co vo mne je!!! A to si fakt nerobim srandu. Pani Vrchotova, sme na jednej lodi!! :)) S touto cenzurou, diskriminaciou a (nebojim sa napisat) rovno rasizmom by sa malo nieco robit!! Ja osobne zacnem tym, ze opat budem poctivo brat svoje lieky :) Teraz si fakt nerobim srandu. Pisal som prispevok cely vecer. Pocas pisania som debatoval s prvou manzelkou o narodeninach prvorodeneho, cerpani Euro fondov a este mi stihla vytknut, ze nemam rad jej matku (co sme potom dlho a burlivo rozoberali - v skutocnosti staru pani mam celkom rad, akurat mi obcas dost lezie na nervy). A este som si medzi tym pozrel niekolko celkom chutnych Tv reklam. A este som popri tom napisal 5-6 prispevkov do diskusii na sme.sk. Potom som odoslal prispevok bez toho, aby som si pred tym jeho text niekde odlozil. Teraz pozeram ako puk, ze na EQCH su v mojej teme prispevky vselijakych mesuge a moj nikde. CENZURAAAA!!! Vsak 4 hodiny mojho zivota v zadku.

Eva

Vloženo 25.7.2009 - 7:46
Reakce na 1321794: Vlado,to je tak dokonalé,že Vám to určitě smažou :-).

Vladimír Mazúch

Vloženo 25.7.2009 - 14:34
Pani Eva, nezmazu (Aspon si myslim. Keby ano, tiez sa nic nedeje. Ludstvo uspesne skrachuje aj bez mojich mudrosti. :) ). Mohol by som dlho a komplikovane vysvetlovat ze preco nie, ale ja viem, ze Vy viete, a moje filozofovanie by bolo mimo misu. Sme predsa dospely ludia.

Helena Görnerová

Vloženo 27.7.2009 - 23:13
Reakce na 1321794: :o)))))))) Mám se jít exemplárně oběsit ještě dnes, nebo stačí, až dodělám ten seriál o bouřkách? :o))))

Vladimír Mazúch

Vloženo 28.7.2009 - 23:11
Reakce na 1322040: Ja navrhujem sa nevesat :) Vase povabne hrdlo sa vam este v tomto zivote bude hodit :))

Jana Failová

Vloženo 29.7.2009 - 9:41
Reakce na 1321743: Dovolím si nesouhlasit. STROJ je to pouze do okamžiku nainstalování Windows. Od té doby začne mít svojí hlavu. Jen díky nedokonalým technologiím a zastaralým lidským smyslům jsme ještě neodhalily existenci této potměšilé inteligence. Zdali se tato inteligence rodí i při nainstalování Linuxu nebo MacOS nedokážu posoudit. Při prvních schůzkách mívá člověk růžové brýle ;o) PS: i mě při psaní příspěvků okázale ignoruje a odmítá je uložit pomocí techniky zvané Odhlášení