Bloudím v inzerci

Petr Musil

Vloženo 30.8.2006 - 12:40
Skočil jsem do inzerce a namačkal jsem:Nabídka/Poptávka: ShánímTyp: KoněRáz: teplokrevníPohlaví: Klisnaa naskočil inzerát že někdo chce koupit koně. Připadá mi to drobet zmatené. Nešlo by ve volbě "Nabídka/Poptávka" popsat možnosti tak, aby jak inzerentovi tak zájemci bylo jasné ve které směru transakce :-) se pohybuje? Tak jak to je mi to připadá z pohledu zájemcě přesně opačně.

Helena Görnerová

Vloženo 30.8.2006 - 12:58
Přijde mi naopaklogický navržený postup.Přeci když jdu do inzertních novin, např, a hledám koně, tak nejdu do "Hledám koně" ale do "Nabízím koně" :o) Nebo ne?Zamyslím se nad tím.

Petr Musil

Vloženo 30.8.2006 - 13:27
Mě se to zdá nejednoznačný.Jsem inzerent (ten co zadává inzerát):- prodávám, jdu do "Nabízím koně"- chci koupit, jdu do "Koupím koně"Jsem zájemce (ten co čte inzerát):- chci koupit, jdu do "Koupím koně"a už mám zkřížený vektory, oba chtějí koupit, oba koně nemají, akorát jeden je "Aktiva" a druhý "Pasiva" :-)). Kdyby tam bylo místo "Nabízím/Sháním" třeba "Nabídka/Poptávka" :-)) tak je to z obou směrů jasný :-)

Helena Görnerová

Vloženo 30.8.2006 - 13:30
Myslím, že to zbytečně komplikuješ. S Annoncí taky každý umí a je ot jednoznačné. Počet návštěv a zadaných inzerátů nás zatím v tomto nechává ledově chladnými :)Jak říkám, uvidíme časem.

Petr Musil

Vloženo 30.8.2006 - 13:32
ok :-)

michaela rimovská

Vloženo 31.8.2006 - 8:04
Chtěla jsem Ván jen napsat, že se mi více líbil vzhled Vašich starých stránek. A to ve všech směrech. Inzerce mi přišla více přehledná, pročítávala jsem si jí i jen tak, aniž bych chtěla něco konkrétního kupovat, ale teď se musí vyplnit spoustu rubrik a ukáže se jedna stránka. A když chci na další, tak mi to skočí znovu na vše obecně.No a když jsem vstoupila dříve na Vaše stránky, tak mi hned naskočily nové články a hned jsem věděla, jestli je tam nějaký nový přípěvek. Ale teď tam nic není a když kliknu dole na ty čísla, tak se nic něděje.Teď musím pořád z něčeho vybírat. Dřív byly stránky jednodušší a o hodně se mi víc líbily.

Helena Görnerová

Vloženo 31.8.2006 - 8:51
Michaelo,trefila jste se dnes do výpadku dat, proto není Vaše reakce moc poplatná faktickému stavu. Vysvětlím v rychlosti, protože potřebuji odjet na obchodní jednání."teď se musí vyplnit spoustu rubrik a ukáže se jedna stránka."Vůbec ne. Dole na stránce máte přeci ve žluté liště stránkování, stačí listovat."A když chci na další, tak mi to skočí znovu na vše"Zkontrolujte si, prosím, zda máte povoleny cookies a java skripty. To vypadá spíše chybu vašeho prohlížeče."Ale teď tam nic není a když kliknu dole na ty čísla, tak se nic něděje"Přeci byste nevěřila, že bychom na titulce nenechali novinky a články, probůh! :o)))) Omlouváme se za výpadek dat, který jsme nezavinili (viz jiné téme v této diskuzi), trefila jste se zrovna do něj. Jinak samozřejmě na titulce novinky s odkazy na články zůstaly a dokonce na mnoha místech webu přibyl žlutý boxík "Nejnovější články".Zkuste se, prosím, nejdříve trochu s ovládáním webu seznámit. Věřím, že stejně jako pro tyto, najde se vysvětlení i pro jiné "problémy", díky kterým se vám web nelíbí. Meritem změny totiž bylo naopak co nejvíce inrofmací zvýraznit a z reakce drtivé většiny čtenářů soudím, že se alespoň toto povedlo :o)Pokud byste měla i jiné problémy s ovládáním, klidně pište dotazy a já na jejich základě v nejbližší možné chvíli upravím zdejší Návod k použití.Děkuji a přejeme krásný den.