Biomechanika ježdění... FOTKY??

Lída Machová

Vloženo 24.8.2007 - 19:51
Dobrý den. Pročítala jsem diskuzi ohledně zobrazování fotek v tomto seriálu, kde se psalo, že BUDOU... a pořát nejsou... :-( kdy by se měli objevit, popř. , je chyba na mém přijímači? :)) díky za odpověď

Dominika Švehlová

Vloženo 24.8.2007 - 21:14
Vzhledem k tomu, že jsem překladatelka tohoto seriálu s povolením autorky to na webu v češtině uvádět i s jejími obrázky, pak radím jedno - bombardovat firmu web4ce, která mě tímto svým přístupem naprosto úpřimně s..e. Člověk si dá práci s překladem a dokonce s úpravou obrázků, aby tam byly české texty (a ne malou) a kvůli lenosti nebo neschopnosti pánů programátorů (doufám, že to budou číst!) je to na nic! Takže fajn, pokud to nebude brzo, dejme tomu do listopadu???? trkni mě a já ten seriál prostě vyhodím na jiném webu i s fotkami.

Helena Görnerová

Vloženo 24.8.2007 - 22:06
Já to postrčím.

Lída Machová

Vloženo 24.8.2007 - 23:05
pane jo... to jsem ani netušila, že to všechno dělal jeden člověk (překlad a tak)... Od programátorů je to pěkná sprosťárna a docela na pěst.... Díky za odpověď, alespoň nikoho z EQCH nebudu obviňovat :) (pevné nervy Jájo.. :) )

Dominika Švehlová

Vloženo 25.8.2007 - 8:14
Spíš obdivuj autorku, Nancy Nicholson, která to dělá už několik let, stále zlepšuje, upravuje speciální programy na počítači, které přepočítavají nafilmované záznamy a pomáhají z toho dělat názorné obrázky a sama ty koně předvádí... :-) Jinak úpravu na webu Eqch udělala Helča, já to tenkrát neuměla do systému vsadit (dodala jsemjí to ve wordu plus obrázky gif nebo jpg či videa mov) a ani bych to tak hezky neudělala :-)

Lída Machová

Vloženo 25.8.2007 - 9:59
To jo. A ještě, když už jsme u toho, že nejdou stáhnout videa, to je asi taky chyba web4ce.cz, že jo..?! Včera jsem jim napsala mejla.. tak uvidíme :D

Helena Görnerová

Vloženo 25.8.2007 - 11:45
Situace se má tak, že po převodu dat ze starého systému do nového se zrovna u tohoto seriálu zničily odkazy, které to vše chybějící ukazovaly. Čili je to otázka velmi staré konverze. (U ostatních článků vše proběhlo v pořádku.) Několikrát jsme to řešili, konečná odpověď byla, abychom to spravili ručně, čemuž se (logicky) bráním. Nemám na to prostě, obzvlášť v sezoně, potřebných x desítek hodin.. Bohužel čím dál více vidím, že to nebude jinak možné. Takže až budeme s web4ce řešit další provozní věci, přetestované opravené chyby atd., opět to otevřem.Bohužel aby cizí lidé bombardovali web4ce v otázce staré konverze, to je pro jednání v tuto chvíli, bohužel, těžce kontraproduktivní. Prosím, nechte to na nás. Tohle se v obchodních vztazích nedělá :-( jakkoliv chápu dobrý úmysl.

Lída Machová

Vloženo 25.8.2007 - 12:18
dobře, nechám to ne EQCH a budu se modlit, aby vše proběhlo v pohodě a hlavně brzo :)

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 9.10.2007 - 8:59
Na tenhle seriál se taky děsně těším, pořád odkládám čtení na dobu až budou obrázky. Jajo kdyby se to přesunulo na jiný web, dáš vědět?Jinak osobně si myslím, že dodavatel webu už měl jít dávno do háje a nastoupit někdo jiný. Když po roce nedovede dotáhnout migraci, nebo dodatečně domigrovat co je potřeba, tak to je naprosté diletantství. Zvlášť když jde o veřejnou prezentaci. Nechci do toho příliš mluvit, ale stará db je asi stále k dispozici, nová taky, jestli to neumí web4ce (nebo kdo je dodavatelem) tak najměte nějakýho středoškoláka který po večerech za týden ty odkazy opraví a náklady strhněte dodavateli.