Aktualizace inzerátů

Karolína Vaňková

Vloženo 31.5.2009 - 20:55
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli v nové podobě EQCH lze aktualizovat inzeráty stejně jako tomu bylo u staré verze? Ještě se tu 100% neorientuji...ale věřím, že až si všichni zvyknou, tak bude nová podoba určitě fajn. Díky

Helena Görnerová

Vloženo 31.5.2009 - 21:51
Já doufám! (Ne, já to vím, ale je těžké si to pořád dokola opakovat :o) Děkuji za vzpruhu. Vše si můžete upravovat přes své "centrum" tady na EQCH, tj. najet na svůj login a vybrat si z rozbalujícího se menu, s čím chcete pracovat. Pro jistotu zopakuji, že kdyby vám to náhodou zrovna nešlo, vyčkejte chvilku, zkuste později, protože pokud se zrovna nahrávají opravy nebo nové programy na web, může být služba chvíli mimo provoz. Obvykle by to al enemělo být déle, co jsem si všimla, než půl hodinky. Děkujeme za pochopení.

monika kočová

Vloženo 31.5.2009 - 22:07
[quote=lachtan]Já doufám! (Ne, já to vím, ale je těžké si to pořád dokola opakovat :o) Děkuji za vzpruhu. Vše si můžete upravovat přes své "centrum" tady na EQCH, tj. najet na svůj login a vybrat si z rozbalujícího se menu, s čím chcete pracovat. Pro jistotu zopakuji, že kdyby vám to náhodou zrovna nešlo, vyčkejte chvilku, zkuste později, No mě to stále z mého loginu nejde rozbalit (už po dva dny)....Vždy musím odhlásit a znovu přihlásit, aby se mi objevila na hlavní stránce celá nabídka mého loginu...Není to stížnost, chápu, že toho máte hodně k opravování, spíš by mě zajímalo od ostatních, zda mám tento problém sama, nebo je nás víc?

Helena Görnerová

Vloženo 31.5.2009 - 22:13
Furynku, to by mohl být také problém s pamětí prohlížeče, nebo s "keší" u nás na serveru. Já už jsem to předala dál a dokonce mi i teď programátoři psali, takže se na to určitě mrkneme. mylsím, že jste to zatím reportovali tak dva, tři lidé, ale samozřejmě to prověříme globálně. Možná tedy až ráno :o) Díky za trpělivost.

monika kočová

Vloženo 31.5.2009 - 22:26
až ráno?? :-)... tak rychle bych to ani nečekala, ani nepotřebovala, vážně mi to nijak nevadí, jen jsem nevěděla, jeslti nedělám někde chybu já (bylo by to teoreticky velice pravděpodobné :-)). Vzhledem k těm všem připomínkám, co tu stále celé dny řešíte, že snad ani nevíte co dřív. je fakt, že má trpělivost narůstá den za dnem, už to nevidím všechno tak černě jako při prvním najetí na nový EQCh, to byl šok! myslím, že brzy si každý zvykneme na nový systém a budou zde zase ti věrní a zvídaví, jako byli u starého Eqch. Děkuji i za vaší trpělivost s našimi věčnými připomínkami...

Helena Görnerová

Vloženo 31.5.2009 - 22:47
Vaše připomínky jsou oprávněné a my jsme tu pro vás. Takže jsem ráda, že to alespoň někdo vidí :o)) Hezkou dobrou noc všem, pro dnešek si dovolím už nereagovat.

monika kočová

Vloženo 1.6.2009 - 20:29
Jen chci napsat, že už mi jde rozbalit menu u mého loginu, tak moc děkuji za snahu a rychlou nápravu!!! a těším se na další zajímavé změny...:-)