Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • iDNES.cz Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich skutečnému znalci, princi Philipovi, připravit lepší program.

  Autor: Stanislava Králová, Kryštof Ženatý Přečteno: 31x

 • Český rozhlas Dívčí hrady v Praze 5 budou mít už brzy čtyři nové obyvatelky – klisny koně Převalského. Stádo tam převezou chovatelé pražské zoologické zahrady. Má pomoct obnovit původní druhy rostlin.

  Autor: Marie Veselá , ech Přečteno: 23x

 • iDNES.cz Seděla v sedle Minella Times, kolem ní se rozprostíral slavný areál v Aintree a jen kroutila hlavou. Dříve si tuhle chvíli ani nepředstavovala a mířila za kariérou veterinářky, nyní je sportovní hvězdou. Rachael Blackmoreová jako první žena v historii vyhrála slavný liverpoolský dostih Velkou národní. „Ani jsem o tom nesnila,“ říká Irka.

  Autor: Michal Koubek Dostihy Přečteno: 39x

 • logo iSport Patří mezi velké talenty sportu, který se dostal do povědomí díky miliardáři Petru Kellnerovi a podniku Global Champions Prague Playoffs. Nález kokainu však na renomé parkurové jezdkyně Sáry Vingrálkové způsobil šrámy. V rozhovoru pro Sport se vrací ke sporným bodům případu i k tomu, jak ho prožívá. „Je mi líto, jak to lidé řeší....

  Autor: Štěpán Filipek Skokové ježdění Přečteno: 68x

 • Marek Stromský míří do Bratislavy

  14. 04. 2021 16:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Deník.cz Po dostizích v Itálii míří žokej Marek Stromský do další zahraniční destinace. V neděli se představí na podniku v Bratislavě, kde se mimo jiné jede Velká cena Petržalky.

  Autor: Roman Brhel Dostihy Přečteno: 43x

 • logo iSport Filip Minařík oficiálně ukončil svou fenomenální jezdeckou kariéru čtvrtstoletí poté, co odešel do Německa, do jedné z dostihově nejvyspělejších zemí Evropy. Ve fotbalu i hokeji bylo srovnání se západní cizinou v dobách předlistopadových běžné. V dostizích v té době zakázané.

  Autor: Petr Malík Dostihy Přečteno: 34x

1 2 3 192

Nejčtenější články