Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • logo iSport Byli suverénně největšími outsidery 130. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Na vítězství čtyřiadvacetileté jezdkyně Veroniky Škvařilové-Řezáčové s All Scaterem z rodinné stáje Řezáčová-Mikule byl v první chvíli vypsaný kurz až 1000:1. Velký Taxisův příkop, kde skončili favorizovaní Sottovento a No Time To Lose, přelétli jako nic. Hned na...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 82x

 • iDNES.cz Poběží se letos Velká slušovická steeplechase, nebo se zařadí mezi dlouhou řadu sportovních obětí koronavirové pandemie? „Čekejte, doufejte!“ vzkazují organizátoři ze zapsaného spolku Dostihy Slušovice prostřednictvím svých webových stránek.

  Autor: Petr Fojtík Dostihy Přečteno: 39x

 • Jezdec Trunda může na OH, v Polsku splnil požadavky způsobilosti

  19. 10. 2020 14:00 − Zveřejněn před 2 dny

  logo Sport.cz Jezdec Miroslav Trunda splnil požadavky způsobilosti ve všestrannosti a může startovat na olympijských hrách v Tokiu, které by se měly po odložení konat příští léto. S klisnou Shuterflyke dosáhl na potřebný kvalifikační limit v soutěži kategorie CCI4*-L, která se uskutečnila od pátku do neděle v polské Strzegomi.

  Autor: ČTK Všestrannost Přečteno: 32x

 • logo iSport Žokej Josef Bartoš je machr. Pomalu se blíží tisícovce vyhraných dostihů, třikrát vyhrál Velkou pardubickou. Ale taky třikrát letěl ze sedla na Taxisu, přičemž jednou se probral až v sanitce.

  Autor: Martin Hašek Dostihy Přečteno: 104x

 • ČT sport Aleš Opatrný s přehledem zvítězil ve Velké Chuchli a ovládl druhý ročník Ceny Eliota. Před plánovaným startem na olympijských hrách v Tokiu si tak připsal další triumf. Olympijské místo si už zajistil také Miroslav Trunda.

  Autor: ČT Sport Skokové ježdění Přečteno: 75x

 • ČT sport Vítězství ve 130. Velké pardubické si pořádně ani nevychutnal, protože práce má nad hlavu. Trenér Radek Holčák je přesto s triumfem Hegnuse s žokejem Lukášem Matuským spokojený. Jak ale upozornil, na oslavy nemuselo kvůli kritické situaci před cílovou rovinkou vůbec dojít.

  Autor: tor Dostihy Přečteno: 127x

 • INFO.cz logo Ještě před deseti lety si nedokázala představit, že by se český parkurový tým kvalifikoval na olympijské hry. „Tehdy mi to přišlo absolutně neprosaditelné,“ říká předsedkyně České jezdecké federace Olga Plachá v rozhovoru pro INFO.CZ. Nakonec se ale zdánlivě nemožné podařilo. Na olympijských hrách v Tokiu, které byly kvůli koronavirové pandemii posunuty na...

  Autor: Michal Půr Olympijské hry Přečteno: 98x

 • Sport.cz logo Žokej Josef Váňa je bezpochyby největší postavou českých dostihů a jeho jméno je navždy spjato s vítězstvími na nejprestižnějším dostihu v Česku - Velké pardubické. Tu Josef Váňa opanoval hned osmkrát, což je rekord, který bude jen těžko překonán. Jaká byla jeho cesta ze Slopného až na vrchol dostihového světa?

  Autor: šel, Sport.cz Dostihy Přečteno: 143x

 • Příběh nejlepšího českého koně. Nagano Gold? Na jménu záleží!

  14. 10. 2020 10:00 − Zveřejněn před 7 dny

  logo iSport Dvouslovná vzpomínka na hokejový zázrak pomáhá přepisovat české dostihové dějiny. Šestiletý hnědák Nagano Gold dodal českou vlaječku na královnin mítink v Ascotu a dokonce i do Ceny vítězného oblouku, nejlépe dotovaného evropského dostihu. Trenér Václav Luka mladší s ním získává Česku respekt v nejprestižnějších dostihových zemích, kde brali našince...

  Autor: Martin Hašek, Petr Malík Dostihy Přečteno: 89x

 • logo iSport Žokej Jaroslav Myška, jeden z nejzkušenějších českých rajťáků, už několik let volá po úpravě Velkého taxisova příkopu. Sám přes Taxis letěl už osmnáctkrát, upadnul na něm pouze v roce 2007, když mu před ním začal dvojnásobný vítěz Maskul brzdit. Tehdy na to životem doplatil Cieszymir. Ve 130. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou na Taxisu padli...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 215x

1 2 3 171

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: