Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Registrace koní do ICS CZ

  19. 10. 2020 10:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Využijte možnosti registrovat koně do ICS CZ Plemenná kniha ICS CZ upozorňuje všechny majitele koní, kteří nemají plemennou příslušnost IRISH COB (tj. koně, kteří dle vašeho názoru splňují standard, ale nejsou zaregistrovaní v žádné plemenné knize ICS, vlastní pouze průkazy jiných PK či jsou zcela bez plemenné příslušnosti) na možnost registrace vašeho koně do ICS CZ.

  Autor: Tisková informace Chov koní Přečteno: 58x

 • Logo Spolku přátel a chovatelů koní čisté španělské rasy Milovníci španělských koní zbystřete. I přes letos celkem složitou situaci měnící se každým dnem, Spolek přátel a chovatelů koní PRE (dále jen Spolek) nezahálí a je tu pro vás. Letošní rok je plný změn, ale my se snažíme, aby změny byly pouze příjemné. A k tomu určitě aktivní fungování patří.

  Chov koní Přečteno: 121x

 • Vrchol české překážkové sezony nabídne porci deseti dostihů

  10. 10. 2020 10:00 − Zveřejněn před 11 dny

  Vrchol české překážkové sezony nabídne porci deseti dostihů Účast diváků na Pardubickém závodišti sice není z důvodu protiepidemiologických opatření možná, přesto se fanoušci mohou těšit na deset dostihů velkopardubického mítinku. V přímém přenosu je nabídne Česká televize. Startovní listiny dostihů jsou početně bohaté a nabízejí zajímavé souboje.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 130x

1 2 3 559

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: