Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Super.cz logo Máte rádi pohádky? Pak si určitě nenechte ujít Prince Bajaju, který letos slaví 50 let od natáčení. Můžete se těšit na klasický pohádkový příběh, ve kterém se dobro musí utkat se zlem.

  Autor: Sabina Lojdová Koně v umění Přečteno: 15x

 • Nehody aneb nač si dát pozor u koní – Texas panely a mříže

  14. 06. 2021 06:00 − Zveřejněn včera

  Větší mezery, nebo raději menší? - toť otázka! Nikdo si nepřejeme přivodit svým koním úraz. Většina chovatelů pečlivě promýšlí, kam si koně bez obav zavře (a kam určitě ne), k čemu si ho dovolí přivázat (a k čemu v žádném případě), jaké materiály použije na stavbu boxů a přístřešků, také co si na prostranství, kde se koně pohybují, dovolí umístit – a co ani za nic. Mnozí suverénně...

  Autor: Iveta Jebáčková-Lažanská Nehody a prevence Přečteno: 694x

 • Velká cena Cavalletto 2021

  11. 06. 2021 11:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Velká cena Cavalletto 2021 Asociace chovatelů miniaturních koní, z.s. za podpory Národní pony společnosti, z.s. a generálního partnera Jezdecké potřeby Cavalletto srdečně zde na další ročník Velké ceny Cavalletto!

  Autor: EQCH redakce Chov koní Přečteno: 116x

 • Léčba koňmi po 12 letech: terminologie, rozdělení

  11. 06. 2021 06:00 − Zveřejněn před 4 dny

  HTFE Precizní terminologie není slovíčkaření, pokud se máme orientovat v odborných textech nebo jednat s úřady a veřejností či přednášet na konferenci. Platí to pro jakoukoliv profesi včetně hiporehabilitace. Proč je terminologie pro hiporehabilitaci tak důležitá, o tom se dočtete v dalším díle o Léčbě koněm po 12 letech.

  Autor: Věra Lantelme-Faisan Hiporehabilitace Přečteno: 244x

 • Vyjádření NSA k opatřením platným ve sportu

  10. 06. 2021 19:00 − Zveřejněn před 5 dny

  COVID - 19 NSA se vyjádřila k opatřením platným ve sportu.

  Autor: Tisková informace Všeobecná sdělení Přečteno: 8x

 • iDNES.cz Zmodernizovaný areál pro výcvik služebních koní dnes slavnostně otevřeli za přítomnosti ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) brněnští policisté v Medlánkách. V několika typech jízdáren budou policisté se zvířaty trénovat po celý rok.

  Autor: mls Přečteno: 138x

1 2 3 1393

Nejčtenější články