Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Podložka … a to jak v kvalitě a množství příspěvků, tak v organizaci, zázemí a účasti. Česká hiporehabilitační společnost letos slaví 30. jubileum. Vydala při této příležitosti o své historii knihu a uspořádala evropskou konferenci, o níž se všichni účastníci vyjadřují v superlativech.

  Autor: Michaela Burdová Hiporehabilitace Přečteno: 169x

 • Deník.cz O loňském pádu žokeje Filipa Minaříka v Mannheimu, který znamenal nejen konec jeho kariéry, ale bojoval i dlouho o život, se psalo po celém světě. Nyní se nejúspěšnější žokej české historie, žijící v Německu, vrací do Chuchle Areny na sobotní Evropský pohár žokejů. Pochopitelně ne v sedle koně jako v minulosti, ale v roli komentátora.

  Autor: Aleš Pohořal Dostihy Přečteno: 94x

 • Theophilos Čtvrtek 23. září byl dnem přihlášek do 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Do vrcholu tuzemské překážkové sezony je přihlášeno 19 koní z České republiky a Slovenska, včetně tří vítězů uplynulých ročníků Velké pardubické. Ve stejném termínu byly zveřejněny také přihlášky do dalších dostihů mítinku – největší zájem je o Cenu Labe.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 94x

 • Ride Like a Girl... australský film desetiletí?

  23. 09. 2021 06:00 − Zveřejněn včera

  Teresa Palmer a Sam Neill ve filmu „Ride Like a Girl“ Film Ride Like a Girl měl v Austrálii premiéru 26. září 2019 a již první víkend po svém uvedení kin se stal kasovním trhákem. Tržby činily 1 684 858 USD s kumulativním součtem 2 377 731 USD. Prakticky ihned měl našlápnuto k tomu, aby se stal nejlépe vydělávajícím filmem roku 2019. Dospělí diváci plakali, film měl ovace ve stoje. Mluvilo se o australském filmu...

  Autor: Gabriela Rotová Koně v umění Přečteno: 1315x

 • Starokladrubští vraníci pro jízdní policii

  22. 09. 2021 18:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Starokladrubský vraník Pro svou klidnou a vyrovnanou povahu jsou starokladrubští koně využíváni pro pracovní účely jízdních oddílů policie.

  Autor: Tisková informace Chov koní Přečteno: 106x

 • Deník.cz Po covidové pauze se v Borové u Poličky v neděli uskutečnil Formanský den, na který se vždy sjíždějí chovatelé koní z celého regionu. Letos se přehlídky a soutěží zúčastnilo zhruba pět desítek koní. Návštěvníci viděli nejen jezdecké koně, ale i tažné a nádherné hřebce, se kterými chovatelé pracují v lese.

  Autor: Iveta Nádvorníková Sport chladnokrevníků Přečteno: 102x

 • Česká hymna v Cáchách

  22. 09. 2021 09:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Starokladrubské čtyřspřeží v Riesenbecku Stříbrnou medaili v honební překážkové jízdě a zlatou medaili v rozjížďce vozatajského parkuru si z prestižního Světového jezdeckého festivalu CHIO Aachen 2021 odvezl reprezentant národního hřebčína Jiří Nesvačil jun.

  Autor: Tisková informace Spřežení Přečteno: 108x

1 2 3 1427

Nejčtenější články