Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012

27. 2. 2012 Ing. Jiří Křepelka Autor fotek: archiv autora

V programu Galavečera všestrannosti a spřežení v Humpolci byla vyhlášena nová soutěž krásy a sympatií Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012. Projekt má sloužit především k větší propagaci 47. ročníku seriálu Zlatá podkova.

Jaké jsou zásady premiérového ročníku soutěže?

  • Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012Zlaté děvče Zlaté podkovy určí součet hlasů uživatelů nově zprovozněného internetového serveru.
  • Informace z něho budou přebírat především servery specializované na jezdecký sport.
  • Soutěže se mohou zúčastnit nominované dívky a ženy, bez věkového a dalšího omezení.
  • Tedy i soutěžící z Bronzové podkovy (kategorie děti a junioři) a soutěže pony (jezdci do 16 let).
  • Jedinou podmínkou pro účast je alespoň jediný start v jakékoliv soutěži seriálu ZP 2012.
  • Soutěžit tedy mohou jezdkyně i vozatajky, které se přihlásí samy nebo je nominuje jejich jezdecký oddíl a to až po absolvování a dokončení soutěže v jakémkoliv kvalifikačním kole ZP.

Jak se bude hlasovat?

Portréty a textové informace soutěžících budou zveřejňovány postupně v průběhu soutěžního ročníku tak, jak budou nominovány.
Na serveru budou vyvěšeny vždy 14 dní.
Po skončení poslední kvalifikace (Humpolec) a uplynutí limitu 14 dní bude zveřejněna finálová sestava soutěže.
Účastnice do finále vstoupí s již získaným počtem hlasů.

Vítězkou soutěže s titulem Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012 se pak stane účastnice s celkově nejvyšším počtem získaných hlasů z kvalifikačního kola (14 dní) i finále (14 dní).

Slavnostní vyhlášení a dekorování první „miss" 47. ročníku seriálu Zlatá podkova se uskuteční v Humpolci 26. srpna.

Soutěž Zlaté děvče ZP 2012 vyhlašují obecně prospěšná společnost Soutěže podkovy, Humpolec, Komise všestrannosti České jezdecké federace a vydavatelství Profi Press.

Podrobné technické informace o soutěži krásy a sympatií budou zveřejněny s předstihem (před zahájením 47. ročníku Zlaté podkovy) na specializovaných serverech, informace najdete i zde na EQUICHANNELu.

Podobné články

Narodila se v Mimoni, tedy v místě, kde stál známý hřebčín a kde se ještě nedávno pořádaly dostihy. Koně jí učarovali už v dětství, které trávila…

Přímý přenos udílení cen Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro z Nové scény Národního divadla v Praze vysílá stanice ČT Art dne 28.11…