Zavítejte na den otevřených dveří do dostihového střediska Luka racing

Rádi bychom vás pozvali na den otevřených dveří v našem dostihovém středisku Luka racing v Bošovicích u Písku.

Středisko bude otevřeno od 10:00 hod. do 15:00 hod. V rámci dne otevřených dveří si budete moci prohlédnout celé středisko, ukázku tréninku dostihových koní, uvidíte krmení a ošetřování koní. Dále se vám předvedou koně, kteří jsou na prodej a je u nich i možnost založení oblíbeného syndikátu majitelů koní. Při dni otevřených dveří proběhne mimo jiné i press day pro novináře.

Neváhejte a využijte tuto výjimečnou možnost nahlédnout pod pokličku profesionálního tréninkového střediska dostihových koní, vedeného trojnásobným šampiónem trenérů Václavem Lukou ml. Poznejte blíže tento krásný sport plný emocí, adrenalinu a zážitků. Sport plný lidských a koňských hrdinů.

Nezapomeňte také, že den otevřených dveří je jedinečná příležitost podívat se na koně, které si můžete vybrat do již šestého ročníku naší honorované soutěže Luka racing stars! Přihlášení do soutěže je zcela zdarma.

Program sobota 28. 3. 2015
  • Otevření střediska pro veřejnost: 10 hod.
  • Ukázka dostihového tréninku: 10:30 - 11:30 hod.
  • Předvedení koní: 11:30 - 12:30 hod.
  • Uzavření střediska: 15 hod.

Tým Luka racing

Podobné články

Martinu Slukovou Niederlovou jste ve společnosti jejích shagya arabů už v rámci doprovodných programů různých akcí a výstav určitě viděli. Proč dala…

Léto je v posledních letech teplotně nevypočitatelné a velká část tohoto období bývá nesnesitelná pro lidi i pro zvířata. Ale nejen horké počasí je…