Záštita pro Nejkrásnějšího koně: Asociace soukromého zemědělství

18. 7. 2014 Jiří Křepelka

Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ), dobrovolná stavovská a profesní organizace soukromých zemědělců v České republice, převzala záštitu nad V. ročníkem ankety Nejkrásnější kůň České republiky. Tu pořádá člen ASZ, Asociace svazů chovatelů koní ČR, společně s vydavatelskou společností Profi Press.

ASZ ČR„Veškerá činnost Asociace soukromého zemědělství ČR vychází z respektování starých selských tradic a přesvědčení o perspektivě rodinných farem jako základu moderního evropského zemědělství a živého venkova. Základním předmětem činnosti je proto obhajoba ekonomických, sociálních a odborných zájmů českých soukromých zemědělců v České republice a v zahraničí," sdělil našemu serveru Ing. Jaroslav Šebek, tajemník ASZ.

Vyhlášení výsledků ankety a prezentace nejúspěšnějších koní v Zemském hřebčinci Písek (v sobotu 23. srpna) by se měl zúčastnit předseda ASZ Ing. Josef Stehlík.

Podobné články

Přímý přenos udílení cen Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro z Nové scény Národního divadla v Praze vysílá stanice ČT Art dne 28.11…

Nová rezervace divokých koní vznikla u obce Krásná, v lokalitě Štítary, nedaleko Aše. Tři klisny divokých koní do těchto míst odjely z milovické…