Začínáme rozdávat ZDARMA Jezdecké kalendáře 2015

5. 12. 2014 Tisková informace

Od pátku 5. prosince jsou již k dispozici ZDARMA k odběru první kusy stolních Jezdeckých kalendářů 2015, které vydala společnost Equinet s.r.o. Zatím je můžete bezplatně získat v Praze a okolí, od příštího týdne pak téměř po celé republice!

Kam tedy pro stolní Jezdecký kalendář 2015 vyrazit? V první řadě na centrálu společnosti Equinet v Partyzánské 25 na Praze 7 (Metro C - Nádraží Holešovice). Před vyzvednutím je však třeba zatelefonovat, jelikož právě v těchto dnech probíhá distribuce kalendářů a v sídle společnosti není zajištěna trvalá výdejní služba.

Mnohem širší provozní dobu mají v prodejně Equiton na pražském Kačerově. Tam si můžete pro Jezdecký kalendář 2015 zajít od pondělí do pátku mezi 10. a 19. hodinou, v sobotu pak od 10 do 13 hodin.

Jezdecký kalendářV okrese Praha - východ výdej kalendářů zajišťuje společnost Farnam v Hovorčovicích nedaleko Prahy. Stejně jako v centrále Equinet je tam však otevírací doba nepravidelná a je potřeba se na vyzvednutí telefonicky domluvit. Farnam také bude kalendáře přibalovat ke každé objednávce v internetovém obchodě Farnam.cz.

Jezdecké kalendáře získáte i na Praze - západ, konkrétně v prodejně Hidalgo nacházející se v Buštěhradu u Kladna. Tam je otevírací doba od pondělí do pátku (do Vánoc i v sobotu a v neděli) od 15 do 18 hodin. Kalendáře tam budou zavezeny během pátku 5. prosince.

Od středy 10. prosince budou Jezdecké kalendáře k dostání také v Pacově (prodejna Kamír), ve Frýdku-Místku (prodejna Equitum) a v Karlových Varech (prodejna Jana Horse). V pátek 12. prosince pak zavezeme kalendáře do Pěšic (prodejna Mauricio) a do Zábřehu na Moravě (prodejna Mikyfarm).

Všichni předplatitelé čtrnáctideníku Jezdec dostanou Jezdecký kalendář s posledním letošním číslem tohoto časopisu do svých poštovních schránek. Stát by se tak mělo 19. prosince.

Kompletní seznam distribučních míst najdete na www.jezdeckykalendar.cz, kde je již v tuto chvíli také Jezdecký kalendář 2015 ZDARMA ke stažení. Pokud tedy máte zájem, můžete si jej uložit a vytisknout na vlastní tiskárně.

Podobné články

Většina běžných pamlsků, které nabízíte koním, je v syrovém stavu. Kousek mrkve, jablka, hrušky, dýně nebo melounu prostě vždycky potěší, a to aniž…

Takový počet lidí jsem doopravdy nečekala, ale byla jsem mile překvapená...

Terezu Čermákovou s jejím koněm Romeem jste letos mohli vidět v rámci Dne španělských koní v Jítravském Dvorci či doprovodného programu workingového…