Vyhlášení ankety Idol jezdeckého sportu pro rok 2009

3. 3. 2010 Martina Peštová Autor fotek: Vašek Růžička

Poslední únorová sobota proběhla v duchu vyhlášení ankety Idol jezdeckého sportu serveru Peta.cz, serveru s jezdeckou tématikou a množstvím fotografií z jezdeckých závodů a akcí. Slavnostní vyhlášení se konalo ve Všeticích; příznivců parkurového sportu se sešlo opravdu dost a dobrá zábava nechyběla.

Filip Doležal a Ludvík JandourekServer Peta.cz vyhlašuje tuto anketu každoročně a hlasovat pro svého oblíbeného jezdce či jezdkyni mohl opravdu každý. Hlasovalo se v kategoriích Idol jezdeckého sportu a Sympaťák/Sympaťačka. Celkem obdrželi finalisté 40 286 hlasů, z toho 1 368 originálních IP adres.

Idoly jezdeckého sportu se stali, s velkým předstihem hlasů před ostatními účastníky, Ludvík Jandourek a Karolína Mikšíková. Ludvík Jandourek anketu vyhrál již poněkolikáté a kdoví, kdy se objeví někdo, kdo by ho trumfnul. Jako další se v této kategorii umístily Klára Papoušková a Ria Hoffmeisterová. Další nominované dívky Natálie Vysušilová a Denisa Veberová se bohužel k naší lítosti večera nezúčastnily. Pořadí mužů na dalších pozicích bylo Filip Doležal, Jiří Papoušek, Michal Maksa a hrdý tatínek Aleš Daněk.

Míla Vítek Tomáš Hůlka a Kamil Papoušek"Večer se vydařil jako vždy, zábava skvěla, alkohol tekl proudem a Luďa? Myslím si, že by neměl sedět celou zimu u počítače a posílat si hlasy, ale taky občas sednout na koně," komentoval s úsměvel Filip Doležal, který obsadil právě druhou pozici v anketě Idol ihned za oblíbeným showmanem Ludvíkem Jandourkem.

V kategorii Sympaťák jezdeckého sportu zvítězil Kamil Papoušek (opravdu vítězí, kde může). Další místa obsadili Míla Vítek, Tomáš Hůlka, Martin Vítovec. Pátý jmenovaný finalista Honza Pilecký nedorazil.

Sympaťačkou se stala Lucie Bičovská a na dalších místech zaujaly Helena Suková, Kristýna Nechanická, Karolína Mikšíková a loňská Idolka Christine Klímová.Skvělý moderátor Aleš „Bzuk" Suchánek a oblíbený DJ Jandourek

Speciální cenu sympatií poroty získala opět Karolína Mikšíková, které tímto patří trojnásobná gratulace za tento ročník.

Večerem provázel jako vždy velmi vtipný Aleš „Bzuk" Suchánek a oblíbený DJ Jandourek.Vzhledem k omezeným možnostem pořadatelů se bohužel letos nekonal jezdecký poker. Večer ovšem doplnila zábavná finálová vozatajská soutěž, kdy vždy dva finalisté byli „pobízeni" jednou finalistkou na kozlíku mini-vozu poskytnutého statkem Všetice. Legrace to byla velká. Jen si představte osamoceného finalistu Filipa Doležala, který na vozík zůstal sám, a ač byla snaha velká, šance na vítězství v soutěži vešla vniveč.

Poděkování patří všem členům poroty, jakožto partnerům akce, za aktivní účast a podporu, že se mohl vůbec tento večer uskutečnit, a to

  • společnosti Heapco - jezdecké potřeby,
  • Volvo AutoHase,
  • Opřetickému dvoru a
  • Statku Všetice.

Přejeme Všem finalistům úspěšnou sezónu a ať Vám koně jdou!

Více fotografií z akce pochopitelně na Peta.cz:

http://www.peta.cz/idol-v%C5%A1etice-i--kone-zavody-foto-412.html

http://www.peta.cz/vsetice-ii-2010-kone-zavody-foto-413.html

Podobné články

Co má společného kůň Jana Žižky na Vítkově a ten u zámku ve Slatiňanech?

Ještě před několika lety byly v těchto místech nevábné porosty starých, suchých trav. Pastva velkých kopytníků však proměnila stovky hektarů bývalého…