Ve středu začíná podzimní část Hobby skákání

21. 9. 2010 Dušan Korel

Na Dostihovém závodišti v Pardubicích se rozběhne podzimní část Hobby soutěží v parkurovém skákání. Naplánovány jsou dva závody, které už jsou tradičně otevřeny pro všechny koně a jezdce bez omezení. Uskuteční jako vždy ve středečním termínu, a sice 22. a 29. září.

Program Hobby skákání bude mít tradiční podobu. Nabídne čtyři soutěže. Na úvod se budou skákat překážky do 60 centimetrů. Po nich budou následovat překážky do 80, do 100 a do 110 centimetrů. Parkur má vždy osm překážek a po něm následuje rozeskakování se čtyřmi překážkami.

Hobby skákání se na koná na pískovém kolbišti na pardubickém závodišti. Začátek první soutěže je v 15.00 hodin. Prezentace účastníků se koná od 14.00 do 15.00 hodin. Diváci mají vstup zdarma.

Rozpis Hobby soutěže na adrese: www.pardubice-racecourse.cz/2010-propozice.html

Podobné články
Michaela Pavlisová a její Franklin

Diamond Czech Pony a Jezdecká stáj U ryzáčka… Co je spojuje? A jak se člověk dostane od vrcholového sportu k chovu connemara pony? Cesta je to velmi…

BRNO, ZNOJMO – Policisté na jižní Moravě se zaměřují na kontroly zazimovaných rekreačních chat. Vzhledem k mnohdy špatně přístupnému terénu do akcí…