Ve středu na závodišti v Pardubicích pokračuje Hobby skákání

Po dvoutýdennní přestávce budou na Dostihovém závodišti v Pardubicích pokračovat Hobby soutěže v parkurovém skákání. Letošní čtvrtý díl veřejného závodu se uskuteční ve středu 21. dubna. Začne tradičně v 15.00 hodin.

„Na začátku března jsme vinou nepříznivého počasí museli zrušit první tři Hobby skákání. Protože je o ně zájem, rozhodli jsme se po dvou závodech ve všestrannosti nově vypsat další dva díly. Budou se konat tuto středu a poté 28. dubna," uvedl Jaroslav Grodl, sportovní manažer pořádajícího Dostihového spolku, a.s., a zároveň autor parkuru.

Středeční Hobby skákání bude mít tradiční podobu. Na programu budou čtyři parkury s následným rozeskakováním. Začínat se bude na překážkách do 60 centimetrů. Poté budou následovat překážky do 80, do 100 a do 110 centimetrů. Parkur má vždy osm překážek a po něm následuje rozeskakování se čtyřmi překážkami.

Hobby skákání se na koná na pískovém kolbišti na pardubickém závodišti. Začátek první soutěže je v 15.00 hodin. Prezentace účastníků se koná od 14.00 do 15.00 hodin. Diváci mají vstup zdarma.

Podobné články

Martinu Slukovou Niederlovou jste ve společnosti jejích shagya arabů už v rámci doprovodných programů různých akcí a výstav určitě viděli. Proč dala…

Sbírka hipomobilií národního hřebčína se rozrostla o zcela jedinečný ucelený soubor vybavení pohřebního ústavu v Příboře.