V sobotu na besedu o chovu velšských plemen pony a kob

1. 11. 2012 Tisková informace

Český svaz chovatelů velšských koní srdečně zve chovatele velšských koní na besedu o problematice chovu velšských plemen pony a kob, která se koná už tuto sobotu.

ČSCHVKBeseda Problematika chovu velšských plemen pony a kob, která se koná v sobotu 3. listopadu 2012 od 15:00 hodin v penzionu U Svatého Jana ve Svobodných Dvorech (u Hradce Králové).

Besedu povede pan Steve Everitt (hřebčín Tireve), který je dlouholetým chovatelem a posuzovatelem především velšských kobů a předsedou Rady britské Welsh Pony & Cob Society.

Více informací najdete na stránkách Českého svazu chovatelů velšských koní: www.welsh-cz.com. Z organizačních a kapacitních důvodů prosíme všechny zájemce, aby svou účast dali předem vědět na maky.m@seznam.cz.

Podobné články
Vlastní odchovaný plemenný hřebec

Lucie společně se svým manželem vybudovala vlastní domovskou stáj v Nizozemsku a v prostředí s vysokými equinároky a equistandardy se jí podařilo…

Baloo při CCI3-S ve Strzegomi

Adéla svého valacha Chestertona od základů připravila na úroveň S v drezuře, ST* ve skocích a ST ve všestrannosti a Chesterton je aktuálně třetí…