Uzávěrka výtvarné soutěže pro děti k dostihové sezoně 2009 v Pardubicích

Již jen do 30. června mohou výtvarnomilné děti posílat svá dílka na téma "Namaluj si koně" na adresu Dostihového spolku Pardubice.

imgUrčení soutěže: výtvarná soutěž pro žáky pardubických základních škol. Je rozdělena do dvou kategorií - první a druhý stupeň ZŠ.

Téma: vytvořit obrázek s koňskou tématikou na formátu A4, A3 a A2. Je možné i třírozměrné dílo. Technika i zvolené téma jsou libovolné, na obrázku však musí být kůň v jakékoliv podobě. Obrázky lze malovat také v rámci exkurze na závodišti v Pardubicích.

Termín uzávěrky: 30. června 2009.

Porota: bude složena ze zástupců Dostihového spolku Pardubice, Magistrátu města Pardubice a Kulturního centra Dubina.

Vyhlášení výsledků: uskuteční se v pátek 4. září 2009 v zahajovací den mezinárodní výstavy „Koně v akci". Vyhodnoceni budou autoři tří nejlepších prací v obou kategoriích. Nejlepší díla budou vystavena v rámci této akce na tribuně D na pardubickém závodišti a poté v AFI Palace v Pardubicích.

Ceny: autoři tří nejlepších prací v obou kategoriích budou odměněni věcnými cenami. Autoři nejlepšího obrázku v obou kategoriích budou spolu s celou svou třídou pozváni na jeden podzimní dostihový mítink a odvezeni konibusem od své školy až na závodiště. Přítomen bude i fotograf.

Výtvarné práce zasílat na adresu:

Dostihový spolek, a.s., Pardubice, Pražská 607, 530 02 Pardubice

Kontaktní osoba: Dušan Korel - telefon: 777 750 924, mail: korel@pardubice-racecourse.cz

Dodatečné upozornění organizátora:
Soutěž byla dodatečně vymezena pouze pro žáky pardubických základních škol. Omlouváme se za původní nepřesnou formulaci.

Podobné články
Dokument „Operation X: The Secrets of the Horse Billionaire“ obsahuje záběry a rozhovory natočené skrytou kamerou reportérem, který v lednu tohoto roku pracoval jako ošetřovatel ve výcvikovém centru Helgstrand Dressage

Když dánská televize TV2 po velkých právních tahanicích odvysílala koncem listopadu dvoudílný dokument „Operation X: The Secrets of the Horse…

Většina běžných pamlsků, které nabízíte koním, je v syrovém stavu. Kousek mrkve, jablka, hrušky, dýně nebo melounu prostě vždycky potěší, a to aniž…