Rozlučka se sezonou v Jo´s baru: beach párty Copacabana

19. 11. 2009 Lucie Hladová Autor fotek: Lucie Hladová

V sobotu večer 28. listopadu se uskuteční již 8. ročník rozlučkové párty v Jo´s baru. Myšlenka této akce je nejen rozloučit se se sezonou, ale také se hlavně setkat a dobře pobavit někde jinde, než na závodech nebo sportovních akcích. /více.../

„Proti nudě", tak touto pořadatelskou činností bojuje známá trojice ve složení Václav Studnička, Ludvík Jandourek a muž (Petr Krap), kterého nikdo jinak než jako „brácha" snad ani neosloví :o).

Rozlučka 2008Každý ročník této párty je vždy tématicky zaměřen. Zažili jsme tak například Pink párty či MUDr. párty aneb Ordinace v růžové zahradě. O této loňské párty se můžete dočíst v reportáži Operace v Jo´s Baru se zdařila, pacientů bylo dost.

Letos organizátory napadlo letní, doslova plážové téma, a tak nás čeká akce s názvem Copacabana - beach party. Ano, v listopadu sice dost netradiční, ale v dnešní době se dá zařídit úplně vše, jak říkají organizátoři, takže i písku prý bude dost.

Nezapomeňte tedy dobrou náladu a plavky s sebou! Nějaký ten plážový obleček je tedy podmínkou. Bazén i pláž bude na místě. Svou účast potvrdilo k pondělí 19. listopadu 74 lidí, a to na Facebooku (http://www.facebook.com/event.php?eid=166489442843&ref=mf).

Začíná se v 19 hodin v Jo´s baru (Malostranské nám. 264/7, Praha 1).

Užitečné odkazy:

Jo´s bar http://www.josbar.cz/

mapa Malostranského náměstí: http://www.mapy.cz/

Podobné články

Co má společného kůň Jana Žižky na Vítkově a ten u zámku ve Slatiňanech?

Ještě před několika lety byly v těchto místech nevábné porosty starých, suchých trav. Pastva velkých kopytníků však proměnila stovky hektarů bývalého…