Půjdete plesat s ČJF?

15. 1. 2018 Tisková informace

Letošní Galavečer ČJF se uskuteční v sobotu 27. ledna 2018 od 18.00 hodin v reprezentačních prostorách Národního domu V Praze na Vinohradech.

Součástí patnáctého ročníku Galavečera ČJF bude i vyhodnocení nejúspěšnějších koní a jezdců sezony 2017. Trofeje si odnesou sportovci a majitelé koní napříč disciplínami, které ČJF zastřešuje.

„Je mi velkou ctí pozvat všechny přátele a milovníky našeho krásného sportu, abychom v příjemné atmosféře společně ocenili nejlepší jezdce i koně, připomněli si největší úspěchy roku 2017 a slavnostně uzavřeli uplynulou sezonu. Zároveň můžeme slavnostně odstartovat sezonu novou, neboť shodou okolností ve stejný den se uskuteční i první oficiální závody pod hlavičkou České jezdecké federace roku 2018. V nadcházejícím období se znovu budeme moci těšit na spoustu krásných sportovních zážitků,“ zve prezidentka České jezdecké federace Olga Plachá.

Vstupenky na slavnostní večer, které jsou k dispozici ve dvou cenových relacích (600 Kč do hlavního sálu a 300 Kč na galerii), si můžete rezervovat prostřednictvím internetové stránky s adresou: www.jezdeckygalavecer.cz.

Další informace k akci naleznete na webu www.jezdeckygalavecer.cz.

Podobné články

Přímý přenos udílení cen Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro z Nové scény Národního divadla v Praze vysílá stanice ČT Art dne 28.11…

Nová rezervace divokých koní vznikla u obce Krásná, v lokalitě Štítary, nedaleko Aše. Tři klisny divokých koní do těchto míst odjely z milovické…