Připravte se na jezdeckou sezónu 2011 s Dr. Mandim

13. 10. 2010 Simona Fialová Autor fotek: archiv autorky

Rok se s rokem sešel a já Vás srdečně zvu na známá a mezi jezdci oblíbená soustředění s Dr. Barnabasem Mandim konaná již čtvrtým rokem v Tetčicích u Brna. Soustředění jsou zaměřená na drezurní práci s koňmi drezurními i skokovými všech úrovní výcviku.

Dr. Barnabas MandiLektorem je mezinárodní trenér, ex oficiální mezinárodní rozhodčí, jeden ze sboru drezurních rozhodčích z poslední olympiády Dr. Barnabas Mandi.

Dr. Mandi úzce spolupracuje nejen s drezurními jezdci, ale poslední dobou stále častěji s jezdci skokovými na mezinárodní úrovni. Jeho cenné rady využívají jezdci přijíždějící do stájí Henka Van Noorena (mj. i M. Ehning a další známí jezdci) na skokové stáže.

Krátké seznámení s Dr. Mandim proběhlo vloni i na internetové televizi EquiTV, v časopisu Jezdectví i zde na Equichannelu.

Těším se na viděnou s jezdci i diváky.
Simona Fialová (organizátor)

Místo konání: Tetčice u Brna (krytá jízdárna 25x70 m, ustájení koní v místě)

Cena: Do 1500,- za lekci (lekce 45 čistého času na každou jezdeckou dvojici individuálně)

Datum: 30. - 31. 10. 2010 následují po třech týdnech další prodloužené víkendy (vždy 3 dny) pravidelně celou zimní přípravu na sezonu 2011 (sledujte Kalendář akcí na Equichannelu).

Přihlášky: email: sim.fialova@seznam.cz,
tel.: +420604315425

Podobné články
Deník

Zanedbané a podvyživené psy, koně a další zvířata odvezli koncem letošního srpna z Křižovatky na Chebsku od jejich majitelky Lenky Spáčilové zástupci…

Idnes.cz

Pomůcky pro strojírenství, stavebnictví i automobilový průmysl dnes už celkem běžně vznikají za pomoci 3D tisku. Jakub Ševčík na 3D tiskárně vyrábí…