Přímý přenos VC Opava se nekoná

Resp. nekoná se na internetu, na což se mnozí z nás, kdo trávíme víkendy v práci, velmi těšili. Dnes jsme dostali čerstvou informaci od producentů HorseTV, že organizátoři Českého skokového poháru v Opavě zrušili plánovaný přímý přenos přes internet.

Důvodem této změny je uzavřená smlouva pořadatelů o pořízení záznamu z nedělního finále s Českou televizí, v jejíž podmínkách je, že nesmí být přímý přenos. Doufejme, že podobné střety bude možné napříště ošetřit předem, protože přes související služby nepříjemně zasahují i do aktivit třetích stran. Přejme tedy i za nás, diváky, organizátorům ČSP i zástupcům HorseTV dohodu ve věci vysílání dalších kol.

Další změna se týká televizního vysílání magazínu o koních a s koňmi "Království za koně", o kterém jsme vás informovali v pondělí. Jeho vysílací čas byl přesunut na středeční podvečery se zahájením již za dva týdny, ve středu, 1. 7. 2009 v 17:30 na ČT1.

Devítidílný magazín je sestaven z několika samostatných reportáží, které divákům přiblíží jak chovatelský, tak sportovní svět koní. Chybět nebudou ani medailony lidí, kteří svůj život spojili s koňmi. Pořadem provázejí Martin Dejdar a Radka Stratilová. Informace o dalších aktivitách HorseTV si můžete přečíst v pondělním článku nebo na webu www.horsetv.cz

Podobné články

Co má společného kůň Jana Žižky na Vítkově a ten u zámku ve Slatiňanech?

Ještě před několika lety byly v těchto místech nevábné porosty starých, suchých trav. Pastva velkých kopytníků však proměnila stovky hektarů bývalého…