Prima Cup 2011 - posunutý začátek!

27. 9. 2011 Karel Seidenglanz

AKTUALIZACE 30.9. 13:30 - posunutý začátek // 28.9. 9:00 - po uzávěrce přihlášek // Letošní druhý Prima Cup přichází již tento víkend, na který ho byl pořadatel nucen přesunout z červencového data z důvodu nepřízně počasí.

AKTUALIZACE 30.9. 13:30

Vzhledem k měsíci říjnu a počtu startujících jsme se po poradě realizačního teamu rozhodli posunout začátek obou závodních dní na 8:00. Zároveň se posunuje i čas prezentace a to od 6 h do 7 h.

AKTUALIZACE 28.9. 9:00

O půlnoci z úterý na středu byla uzávěrka přihlášek Prima Cupu. Celkový počet startů se na oba dny zastavil na číslech cca 250. Z toho v S** bude startovat přibližně 80 dvojic a v ST** velmi hezkých 40. Seznam přihlášených k dnešní 7. hodině naleznete ZDE.

I přes to, že o předešlých víkendech byly velké závody včetně finále ČSP, je o Prima Cup tradičně zájem a to i v nejzajímavějších soutěžích obtížnosti S** a ST**. Pořadatel předpokládá přibližně 70 startů v S** a 30 startů v soutěži ST**.

Stavby parkurů se tentokrát ujal Robert Smékal a sekundovat mu na pozici tech. delegáta bude Petr Švec. Součástí tohoto podniku je mistrovství Prahy.

Aby toho na pořadatele letos nebylo málo, přišla i na tyto závody drobná komplikace v podobě půldenní uzavírky příjezdové komunikace na Císařský Ostrov a to ulice Za Elektrárnou. Objížďku bude zajišťovat státní policie a městská policie za pomoci armády ČR. K článku je přiložena mapka doporučené objížďky.

Pro opozdilce připomínáme, že dnes je poslední možnost poslat přihlášku na Prima Cup.

Pro návštěvníky i účastníky jsou na závodech připraveny zajímavé akce partnerů. Equistro a Equiservis budou na závodech poskytovat na výrobky Equistro akci "kupte 1 balení a druhé dostanete zdarma" a Auto Novo Řevnice, dealer vozů KIA, připravil např. na vozy Sorento slevu ve výši 11 % z pořizovací ceny!

Více informací hledejte na http://www.primacup.cz/

Podobné články

Když jsem dělala v roce 2019 první rozhovor s Kateřinou Jindrovou, tušila jsem, že si nepovídáme naposledy. Katčina pracovitost a zápal je totiž…

Idnes.cz

Divadlo a hraní ho chytly až s věkem, kdy opustil práci prodavače aut v mototechně. Vášní ke koním ochořel spolu s bratrem Karlem mnohem dřív. Rozumí…