Pozvánka na workshop "Kmenové buňky v praxi"

30. 8. 2020 Tisková informace

Zajímá vás problematika kmenových buněk? Pak tu máme pozvánku přímo pro vás! Srdečně zveme na workshop "Příprava a aplikace kmenových buněk v praxi VI", který se koná v sobotu 5. září 2020 v Medicínském centru Avecell.

Na workshopu vás seznámíme s kmenovými buňkami různého původu, jejich vlastnostmi, potenciálem a využitím v klinické veterinární praxi. Při odpolední praktické části si budete moci vyzkoušet odběr kostní dřeně a provedeme vás naší laboratoří, kde se kmenové buňky zpracovávají a kultivují.

Seznámíme se také se základní terminologií a obecnými informacemi o kmenových buňkách, jejich zdroji a potenciálu v léčbě zvířat. Klinické případy koní, koček a psů vám představí veterinární lékaři, kteří kmenové buňky ve své praxi užívají. Dále se dozvíte nezbytné legislativní informace, tipy na marketing a nejnovější poznatky z oboru. V závěrečné diskuzi rádi zodpovíme vaše dotazy.

Program a časový harmonogram naleznete zde: Program

Přihlášku naleznete zde: Přihláška

Na setkání s Vámi se těší

MUDr. Radek Klubal
Projekt Avecell

Podobné články
Dotyk

Některé věci nám sice mohou připomínat středověk i dnes, ovšem ne vše, co si o středověku myslíme, byla kdysi skutečně pravda. Největší nesmysly o…

Seznam zprávy

Lafeta, která vezla rakev zesnulé královny královny Alžběty II., má bohatou historii. V souladu s tradicí ji místo koní táhlo 142 příslušníků…