Pozvánka na soustředění s Jaroslavem Jindrou v Praze

Soustředění s Jaroslavem Jindrou v Praze pro mladé koně a začínající jezdce se uskuteční již v říjnu.

Pro začínající jezdce a mladé koně se brzy uskuteční soustředění s Jaroslavem Jindrou. Jednodenní soustředění proběhne v areálu Měšice u Prahy pana Milana Severa.

Náplň soustředění bude záviset na úrovni přítomných jezdců a koní. Při počtu dvou koní v lotu bude zajištěn individuální přístup k řešení problémů. Trénink se bude konat v hale a časový rozpis bude upřesněn podle počtu přihlášených koní.

Termíny: 23. října a 6. listopadu. Po dohodě mohou být přidány další.

V přihlášce je třeba uvést, zda preferujete odpolední, nebo dopolední hodiny.

Cena: 500/kůň

Přihlášky na: jaroslavjindra@seznam.cz (Zájemci o říjnový termín, hlaste se co nejdřív) tel.: 724 220 200

Jaroslav Jindra je zkušený parkurový jezdec, který má na svém kontě několik mistrovských titulů v juniorské i seniorské kategorii. Absolvoval starty za ČR v pohárech národů, úspěšnou účast ve velkých cenách na mezinárodních závodech, na kontě má několik vítězství v jednotlivých kolech Českého skokového poháru. Nyní se věnuje tréninku desítek koní svých klientů, kterým pomáhá jak doma, tak na závodech. Jeho nejúspěšnějším koněm byla klisna Sirah a ze současných Canon P-max.

Podobné články

Martinu Slukovou Niederlovou jste ve společnosti jejích shagya arabů už v rámci doprovodných programů různých akcí a výstav určitě viděli. Proč dala…

Sbírka hipomobilií národního hřebčína se rozrostla o zcela jedinečný ucelený soubor vybavení pohřebního ústavu v Příboře.