Pozvánka na parkurové závody O pohár starosty města Holešova

10. 5. 2011 Jana Fatenova

Největší jezdecké skokové závody ve Zlínském regionu nesoucí název O pohár starosty města Holešova - VI. ročník a Pohár moravsko-slovenského partnerství 1. kolo ČR - II. ročník se uskuteční 21.5.2011.

V rozkvetlé zámecké oboře v Holešově na vás od 9 hodin čekají parkurové závody. Dech beroucí překonávaní překážek jezdeckými dvojicemi přináší jedinečný zážitek.

O pohár starosty města HolešovaPro celou rodinu je připraven i Areál zážitků, kde si můžete vyzkoušet skalní golf, lanové centrum, prohlédnout si venkovní galerii, kde shlédnete výstavu fotek-básní-obrázků a mnoho dalších aktivit pod taktovkou sdružení Skřítek, o.s. a TOM Medvědí stopa.

Závody proběhnou za podpory města Holešov a pod záštitou starosty města Holešova PaedDr. Zdeňka Janalíka. Jezdecké závody svou účastí přijedou podpořit hejtman Zlínského kraje MVDr. S. Mišák, primátor města Zlín MUDr. M. Adámek a předseda Trenčianského samosprávného kraje MUDr. P. Sedláček i primátor města Trenčín Mgr. R. Rybníček.

Jedinečný jezdecký zážitek pro vás připravil JK Azavero ve spolupráci s HYJÉ - koně Zlínského kraje, o.p.s.

Bližší informace na přiloženém plakátu.

Podobné články
Deník

Zanedbané a podvyživené psy, koně a další zvířata odvezli koncem letošního srpna z Křižovatky na Chebsku od jejich majitelky Lenky Spáčilové zástupci…

Idnes.cz

Pomůcky pro strojírenství, stavebnictví i automobilový průmysl dnes už celkem běžně vznikají za pomoci 3D tisku. Jakub Ševčík na 3D tiskárně vyrábí…