Pozvánka na licentaci hřebců Shetland pony

6. 4. 2011 Petra Šarochová Autor fotek: archiv autorky

Svaz chovatelů shetlandských pony si vás dovoluje pozvat na licentaci hřebců, která se koná tento pátek 8. 4. 2011 od 10.00 hodin v Hřebčíně Viklan v Kadově u Blatné.

Devět přihlášených hřebců slibuje letos pěknou podívanou. Přihlášeni jsou jak zástupci minishetland, tak i standartních shetlandských pony, k vidění bude několik strakošů, palomino, ryzáci i vraníci.

logo SCHSHPPětičlenná komise bude posuzovat ve složení Doc. Ing. Miroslav Maršálek, CSC z Jihočeské zemědělské univerzity, pan Blahoslav Políček z ASCHK, inspektor chovu pan Lubomír Kozák, zástupce Rady plemenné knihy paní Renata Marková a jako veterinární dozor MVDr. Marie Cízová.

Neváhejte a přijeďte si vybrat svého budoucího plemeníka nebo jen strávit příjemné dopoledne v přátelské atmosféře Hřebčína Viklan a ve společnosti roztomilých koníků.

Na vaši návštěvu se těší realizační tým Hřebčína Viklan.

Webové stránky Svazu chovatelů shetland ponyů: http://www.shetland.cz/schshp

shetland pony Wells Major General

Podobné články
Dotyk

Žena v Anglii milovala koně. Trávila s nimi všechen čas a aby se k nim lépe dostala, používala kámen. Šlo o zdobenou stélu z nedaleké zahrady. Jenže…

Idnes.cz

Divadlo a hraní ho chytly až s věkem, kdy opustil práci prodavače aut v mototechně. Vášní ke koním ochořel spolu s bratrem Karlem mnohem dřív. Rozumí…