Pozvánka na akce v roce 2013 v JS Rohan Zdice

1. 4. 2013 tým JS Rohan Zdice

I v roce 2013 jsme pro vás v našem malém jezdeckém areálu ve Zdicích (okr. Beroun) připravili řadu jezdeckých akcí.

Naše činnost se zaměřuje především na zlepšování jezdeckých schopností a dovedností a celý program roku 2013 je postaven jako systematické vzdělávání s řadou drezurních a skokových soustředění proložených jezdeckými hobby závody. Úzce spolupracujeme se špičkami jezdeckého sportu, jako je pan Jaroslav Jindra a Aleksandr Onoprienko.

plakátAkce připravované na rok 2013

Ceny v soutěžích:
Na našich hobby závodech se soutěží o zajímavé ceny: finanční poukázky do Equiservisu, pizzerie Bella Italia Zdice, kadeřnického salónu Ellivisage a všichni dekorovaní obdrží originální floty s keramickým středem a ručně vyráběné keramické hrnky s logem JS Rohan Zdice. Celková dotace závodů je 7500 Kč.

Další připravované akce:

Po celou sezónu 2013 chystáme cca 1x za měsíc drezurní nebo skoková soustředění. Pro pravidelné účastníky budou soustředění vedena systematicky a v návaznosti tak, aby bylo možné pracovat na zvýšení jejich výkonnosti. Termíny těchto akcí budou oznámeny na našich stránkách s ohledem na časové možnosti trenérů Jaroslava Jindry a Aleksandra Onoprienka.

Středočeská parkurová hobby tour 2013

Středočeská parkurová hobby tour je seriál pro hobby jezdce a jezdce s maximální výkonností ZL. Celková dotace Tour je 15.000 Kč, jede se ve třech různých areálech a je vypsána ve dvou obtížnostech:

  • Malá tůra - pro děti do 16 let na pony a děti do 12 let na velkém koni - 6 kol
  • Velká tůra - pro jezdce s omezením výkonnosti případně pro jezdce soutěžící na koni, který startuje 1. rokem - 8 kol

Facebooková stránka tour

Pravidla Tour a Online přihláška jezdce

Podobné články

Martinu Slukovou Niederlovou jste ve společnosti jejích shagya arabů už v rámci doprovodných programů různých akcí a výstav určitě viděli. Proč dala…

Léto je v posledních letech teplotně nevypočitatelné a velká část tohoto období bývá nesnesitelná pro lidi i pro zvířata. Ale nejen horké počasí je…