Parkurové hobby soutěže na závodišti v Pardubicích začínají už v březnu

17. 3. 2013 Tisková informace

AKTUALIZACE: Závody opět zrušeny // Hobby závody tuto středu zrušeny! // V Synthesia Parku začíná seriál parkurových hobby soutěží. V jarní části sezony se uskuteční celkem čtyři závody, které jsou otevřeny pro všechny koně a jezdce bez omezení.

AKTUALIZACE 26. března

Z důvodu nepříznivých klimatických podmínek se ruší další termín hobby závodů. Závody se budou konat 3. 4. 2013.

AKTUALIZACE 19. března

Plánovaný seriál hobby závodů, který měl začít již zítra, ve středu 20. března, se pro velké množství sněhu odkládá.

Pro aktuální informace sledujte www.synthesiapark.cz.

Dostihový spolek a.s. pořádá hobby soutěže každoročně. Letošní seriál startuje ve středu 20. března. „Hobby soutěže patří k oblíbeným akcím a věříme, že si k nám i letos najde cestu velký počet koní a jezdců. Připraveny jsou pro ně tradiční soutěže a patřičné zázemí," řekl ředitel Dostihového spolku a.s. Michael Skalický.

Synthesia ParkNa programu budou čtyři soutěže. Na pískovém kolbišti bude hobby skákání zahájeno parkurem s překážkami do 70 centimetrů, následovat budou soutěže s překážkami do 90, 100 a 110 centimetrů. Připraveno je vždy osm skoků - v prvních dvou soutěžích bez kombinací, v náročnějších kategoriích do 100 a 110 centimetrů s jednou kombinací.
Začátek hobby soutěží je v 15 hodin, dekorování se uskuteční vždy po skončení každé z nich. Vstupné pro diváky je zdarma.

Další parkurové hobby závody se uskuteční vždy ve středu 27. března, 10. dubna a 24. dubna odpoledne. Informace o případných změnách budou zveřejněny na webových stránkách www.synthesiapark.cz.

Podobné články

Co má společného kůň Jana Žižky na Vítkově a ten u zámku ve Slatiňanech?

Ještě před několika lety byly v těchto místech nevábné porosty starých, suchých trav. Pastva velkých kopytníků však proměnila stovky hektarů bývalého…