O všestrannosti s Radkou Dvořákovou v rámci akce Koně lidem

28. 1. 2014 Nikol Ježková

Poslední lednový den 31. 1. 2014 se setkáme již potřetí na akci Koně lidem. Tentokrát bude podvečer věnován všestrannosti. Koňáci budou mít tu čest setkat se s nejúspěšnější českou jezdkyní všestrannosti všech dob - Radkou Dvořákovou.

Nejprve Radka seznámí obecenstvo s disciplínou všestrannost, aby i ti, kteří se této disciplíně nevěnují nebo ji neznají, mohli do military proniknout. Poté bude povídání pokračovat diskusí. Všichni budou mít možnost se zeptat na témata z prostředí všestrannosti nebo i na osobnost Radky Dvořákové.

Radka DvořákováPřihlášení mohou zasílat dotazy s tématy, která by je hlouběji zajímala. Ty si bude moci Radka připravit předem a začlenit je do svého povídání. Dotazy se týkají především přípravy koní, hodnocení trati a Radčina života.

Jste příznivcem všestrannosti? Chcete zjistit, jaká byla jezdecká cesta Radky Dvořákové? Chystáte-li se všestrannost jezdit, popřípadě se chcete zlepšit, nepromeškejte tuto akci.

Místo konání: tradičně Jezdecká stáj Robin (u Prokešů v Políkně)

Začátek v 19 hodin, více informací na webu Koně lidem.

Svou účast prosím potvrďte na e-mailu roxtri@email.cz, ať máme jasno v počtu míst.

Podobné články

Většina běžných pamlsků, které nabízíte koním, je v syrovém stavu. Kousek mrkve, jablka, hrušky, dýně nebo melounu prostě vždycky potěší, a to aniž…

Takový počet lidí jsem doopravdy nečekala, ale byla jsem mile překvapená...

Terezu Čermákovou s jejím koněm Romeem jste letos mohli vidět v rámci Dne španělských koní v Jítravském Dvorci či doprovodného programu workingového…